Wkładki do butów Sidi Comfort Fit czarno-żółte

67.82 zł
76.90 zł
-12%
Najniższa cena z 30 dni: 67.82 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
620-04-51_SIDI
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Antybakteryjne wkładki do butów Sidi Comfort Fit


Wkładki do butów Sidi Comfort Fit  o antybakteryjnym wykończeniu, które poprawia odprowadzanie wilgoci oraz dystrybucję ciepła, utrzymując stopy chłodne i suche. Wkładki posiadają bardzo cienką warstwę pianki, która doskonale dopasowuje się do stopy.

  • Producent: Sidi
  • Model: Comfort Fit
  • Rozmiar: 38Dokonując zakupu w naszej firmie masz gwarancję oryginalności produktu. Wszystkie produkty marki SIDI pochodzą z oficjalnej dystrybucji oraz jest to towar pierwszej jakości. Produkty posiadają pełną 2-letnią gwarancję. Przestrzegamy przed zakupem tanich podróbek niskiej jakości.


Sidi -  to kolejna pionierska marka w naszej ofercie. Podobnie jak Shimano, w swojej kategorii wyznacza nowe standardy w produkowaniu najwyższej jakości sportowych, turystycznych i off roadowych butów motocyklowych. Jest ponadto światowym liderem w produkcji wyczynowych butów dla sportów rowerowych. Sidi to firma rozpoznawalna na całym świecie, o bardzo silnej pozycji również w Polsce. Po raz kolejny udostępniamy Wam zatem efekty ponad 50 lat doświadczenia.

zamknij [x]