Sidi

(184)
Cena
Ocena klientów

 

Buty Sidi to flagowa kategoria produktów tej marki. Oprócz obuwia marka Sidi produkuje również inne akcesoria i ubrania rowerowe, takie jak na przykład skarpety czy ochraniacze na Sidi buty rowerowe. My skupiamy się głównie na butach Sidi, które są tak chętnie kupowane przez klientów naszego sklepu. Obuwie dostępne w ofercie Sidi charakteryzuje się precyzyjnym wykonaniem, odpowiednią sztywnością oraz wysokim komfortem i designer. Obok butów szosowych oraz butów dedykowanych do MTB marki Sidi ciężko jest przejść obojętnie ze względu na ich dość futurystyczny wygląd. Ogromne doświadczenie założyciela Dino Signori i umiejętne budowanie wizerunku marki  Sidi sprawiło, że obuwie produkowane przez tę firmę uważane jest przez wielu za najlepsze na świecie. W butach Sidi jeżdżą tacy kolarze jak: Ivan Basso, Filippo Pozzato, Julien Absalom i nasz rodak Michał Kwiatkowski.

 

Fraza „SIDI buty” wpisywana jest w wyszukiwarkę Google aż 260 razy w ciągu jednego miesiąca. Dzięki temu wiadomo, że kolarze uwielbiają produkty tej marki. Tradycja, zasady oraz zaangażowanie połączone z międzynarodową siecią dystrybucji sprawiły, że Sidi to marka rozpoznawalna na całym świecie. Wysoka jakość Sidi niejednokrotnie została doceniona przez miliony sportowców na całym globie. Celem Sidi jest rozwój i stosowanie usprawnień, tak by ich produkty były maksymalnie wygodne i godne zaufania. Łącząc innowacyjne podejście z pół-wiecznym doświadczeniem, marka Sidi to absolutny wirtuoz w swoim fachu. Dzięki uprzejmości najlepszych kolarzy w obuwiu marki Sidi udało się wprowadzić wiele nowości technologicznych, które zmieniły na zawsze oblicze kolarstwa.

SIDI buty rowerowe

Pierwsze wyprodukowane buty rowerowe SIDI zostały zaprojektowane w 1973 roku przez samego Dino Signori.  Założyciel marki Sidi zrewolucjonizował tym samym system mocowania progów w modelu butów o tajemniczej nazwie Titanium. W tym modelu po raz pierwszy wykorzystano system mocujący progi pedałów do podeszwy buta za pomocą regulowanych śrub. Zrezygnowano wówczas z nitów, a same progi butów Sidi wyposażone były w noski. Zdjęcia tego charakterystycznego modelu obuwia będącego historią marki można znaleźć w internecie pod frazą „Sidi Titanium”. Biorąc pod uwagę wyjątkowe doświadczenie oraz profesjonalizm marki Sidi zdecydowaliśmy się reprezentować i oferować naszym klientom produkty marki w naszym sklepie internetowym rowertour.com

SIDI buty szosowe

Obuwie, które charakteryzuje się twardą podeszwą. Marka Sidi korzysta z wielu innowacyjnych rozwiązań oraz materiałów. Dzięki temu wśród produktów marki Sidi można odnaleźć podeszwy wykonane z utwardzanego włókna węglowego. Rozwiązanie z użycie włókna węglowego wpływa pozytywnie na dynamikę jazdy oraz zwiększenie efektywności podczas pedałowania. Szosowy styl jazdy wymusza wybieranie butów wykorzystujących system pedałów zatrzaskowych. Z tego względu marka Sidi proponuje wiele modeli, szosowego obuwa rowerowego kompatybilnego z systemem zatrzaskowym SPD. Z powodu płaskiej podeszwy oraz obecności dużego bloku większość butów szosowych nie nadaje się do chodzenia. Zdecydowana większość modeli szosowych marki Sidi jest wyposażona, w system Sidi Heel Cup. Polega on na wzmocnionej tylnej części obuwia. System ten pozwala na optymalne ułożenie pięty w trakcie jazdy, co przekłada się na dokładne dopasowanie. W odróżnieniu od produktów konkurencji, marka Sidi oferuje do swoich butów wymienne podkładki antypoślizgowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu w razie zużycia mamy możliwość wymiany newralgicznych komponentów obuwia na nowe małym kosztem.

Buty SIDI MTB

Kategoria buty Sidi MTB w naszym sklepie internetowym pełna jest butów rowerowych przeznaczonych do jazdy na rowerze górskim. Buty MTB Sidi to obuwie przeznaczone do jazdy w błocie i po kamienistym terenie. Bieżniki w butach marki Sidi są wykonywane w taki sposób, aby bardzo szybko oczyszczały się z błota i innych zanieczyszczeń utrudniających jazdę. Elementy antypoślizgowe przystosowują buty rowerowe Sidi do używania podczas intensywnych opadów deszczu. Buty rowerowe Sidi MTB wykonywane są z wysokiej jakości materiałów zwiększających wytrzymałość obuwia i zapewniających komfort termiczny w chłodne dni. System zapięcia różnią się od siebie zależnie od wybranego obuwia. Droższe modele Sidi są wyposażone w proste pokrętło, które reguluje naciąg specjalnej żyłki imitującej klasyczne sznurowadła. Dodatkowe rzepy, w które zostają uzbrojone buty Sidi, gwarantują idealne dopasowanie do stopy. Obuwie MTB Sidi trace to model dostępny zarówno w wersji dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Buty te cechują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. W obydwu wersjach model trace posiada system zapięcia Tecno 3 oraz dodatkowe paski z rzepem. Wzmocniona pięta w butach Sidi jest sztywna, co powoduje, że  nasza noga pozostaje zawsze na miejscu, nawet podczas najbardziej intensywnego treningu.

 


zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem