Wkładki do butów Sidi Memory niebiesko-czerwone

114.82 zł
138.90 zł
-17%
Najniższa cena z 30 dni: 114.82 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
620-03-98-01_SIDI
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Wkładki do butów Sidi Memory


Wygodne wkładki do butów Sidi Memory zapewniające wzmocnienia w miejscach największych przeciążeń, czyli pięty oraz śródstopia. Prawidłowe podparcie wszystkich punktów stopy umożliwia niezwykle komfortową oraz wolną od urazów jazdę. Specjalny materiał Memory, który został użyty do produkcji wkładek, gwarantuje idealne dopasowanie do indywidualnego kształtu stopy. Wkładki Sidi Memory są kompatybilne z większością butów dostępnych aktualnie na rynku.

Dokonując zakupu w naszej firmie masz gwarancję oryginalności produktu. Wszystkie produkty marki SIDI pochodzą z oficjalnej dystrybucji oraz jest to towar pierwszej jakości. Produkty posiadają pełną 2-letnią gwarancję. Przestrzegamy przed zakupem tanich podróbek niskiej jakości.
  • Producent: Sidi
  • Model: Memory
  • Kompatybilność z większością butów dostępnych na rynku
  • Rozmiar: 38
  • Kolor: Czerwono-niebieski


Sidi to pionier w dziedzinie obuwia. Marka Sidi w swojej kategorii wyznacza nowe standardy w produkowaniu najwyższej jakości profesjonalnych butów. Sidi to firma rozpoznawalna na całym świecie, o bardzo silnej pozycji również w Polsce. Po raz kolejny producent Sidi udostępnia efekty wieloletnich doświadczeń, oferując nową kolekcję obuwia i akcesoriów do butów. Produkty marki Sidi są dosłownym majstersztykiem z najwyższej półki jakościowej oraz technologicznej. Marka Sidi oferuje również świetnej jakości odzież opartą na wysokiej klasy materiałach i najnowszych technologiach. Producent Sidi ukazuje nam swoją najnowszą kolekcję odzieży, którą doceni wielu użytkowników na całym świecie.

Klienci kupili również

zamknij [x]