Buty szosowe Shimano SH-RC901 S-Phyre Boa niebieskie

1255.90 zł
1386.90 zł
-9%
Najniższa cena z 30 dni: 1255.90 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
ESHRC901MCB01S48000
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
POWIADOM MNIE

Buty szosowe SPD SL Shimano SH RC901 S-Phyre


Buty rowerowe S-Phyre RC9 SPD SL pierwszej generacji stały się nowym wzorem w zakresie wydajności, masy, sztywności i wygody butów rowerowych. Jednak w ramach kolekcji S-Phyre firma Shimano skupia się na ciągłym szukaniu obszarów do udoskonalenia wprowadzając innowacje, by oferować jeszcze lepsze produkty. Buty S-Phyre RC9 SPD SL drugiej generacji są jeszcze lżejsze dzięki zastosowaniu materiałów o lepszych właściwościach hydrofobowych i odprowadzających wilgoć, a ponadto mają udoskonalony podpiętek i krój poprawiający dopasowanie oraz przeniesienie mocy na pedały. Innowacyjność kolekcji S-Phyre jest nieskończona.


 • Producent: Shimano
 • Model: SH RC901
 • Stopień sztywności podeszwy: 12 (w skali 1-12)
 • Najlepiej pasują z pedałami: PD R9100
 • Waga: 243g (rozmiar 42)
 • Rozmiar: 48
 • Kolor: Niebieski


 


Cechy produktu:

 • Konstrukcja z połączonymi podeszwą i wierzchem wyznacza nowy poziom dopasowania oraz odznacza się stabilnością, sztywnością i niską masą.
 • Shimano Dynalast pomaga ograniczyć utratę siły pedałowania.
 • Szeroki zakres regulacji umożliwia dopasowanie do różnych kształtów stóp.
 • Podwójne niezależne pokrętła Boa® IP1 pozwalają na szybką i precyzyjną regulację.
 • Regulowana prowadnica linki Powerzone pewnie trzyma stopę.
 • Zintegrowane otwory odprowadzające wilgoć podczas jazdy w mokrych warunkach.Sztywność obuwia

Shimano oferuje szeroki asortyment butów dostosowanych do różnorodnych stylów jazdy. Do każdego modelu buta Shimano opracowało podeszwy, które optymalizują je pod kątem indywidualnego stylu jazdy. Dla zawodowców szukających maksymalnego przenoszenia mocy Shimano wyposażyło swoje buty do wyścigów w bardzo sztywne podeszwy i zwiększające stabilność wkładki. A dla zwykłych entuzjastów przejażdżek rowerowych Shimano oferuje buty z bardziej elastycznymi podeszwami i amortyzowanymi wkładkami, które zwiększają komfort podczas chodzenia.


Komfort bez nieprzyjemnych zapachów

Opatentowana zaawansowana technologia z jonami srebra Silvadur zapewnia długotrwałą świeżość. Brak nieprzyjemnych zapachów ani odbarwień mogących skrócić okres eksploatacji produktu.


Anatomiczna konstrukcja

Wszystkie systemy zapięcia w obuwiu Shimano zostały anatomicznie zaprojektowane, aby ograniczyć napięcie i obciążenie w najwyższych punktach stopy. Dzięki dokładnemu i równomiernemu dopasowaniu do stopy poprawiliśmy komfort oraz przeniesienie mocy.


System Boa

System Boa® umożliwia precyzyjną, błyskawiczną regulację jedną ręką w celu idealnego dopasowania i wygodne, szybkie luzowanie. Mechanizm Powerzone pozwala uzyskać optymalne dopasowanie do przedniej części stopy. Aby uzyskać pewniejsze dopasowanie, można owinąć linkę wokół uchwytu.


Shimano Dynalast

Przednia, uniesiona część obuwia rowerowego odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu wydajnego pedałowania. Gdy jest ona zbyt mocno uniesiona, powoduje większe napięcie mięśni podeszwowych, mięśni łydek oraz ścięgien podkolanowych. Jeśli jest za nisko, pedałowanie traci na wydajności, a kolarz ryzykuje kontuzją. Kompleksowe badania ekspertów Shimano z działu badań i rozwoju pozwoliły na stworzenie doskonałego kształtu buta ze zoptymalizowanym noskiem, który umożliwia płynniejszy, bardziej wydajny ruch w górę. Konstrukcja Shimano Dynalast stworzona na podstawie opinii profesjonalistów pomaga ograniczyć wysiłek podczas długich tras, umożliwiając zachowanie energii na ostatni sprint do linii mety.
Dynamiczne pedałowanie Shimano

System pedału SPD-SL to jednolite połączenie butów i pedałów pozwalające na wydajniejsze przenoszenie mocy na pedały pracujące pod ogromnym obciążeniem oraz bloki o szerokiej konstrukcji zapewniającej stabilność zarówno na rowerze, jak i po zejściu z niego. Bardzo szeroka platforma zapewnia znacznie większy punkt styku między blokiem a pedałem. To z kolei przekłada się na pewne połączenie podczas pedałowania. Łączny zakres regulacji bloku do przodu i do tyłu 22 mm (11 mm od podeszwy zewnętrznej i 11 mm od bloku) daje rowerzyście możliwość znalezienia optymalnego ustawienia.zamknij [x]