Rowery elektryczne trekkingowe

Filtry
Marka
Haibike
Winora
Cena
Kolor
beżowy
biały
czarny
czerwony
fioletowy
niebieski
srebrny
szary
zielony
Płeć
damski
męski
Wzrost użytkownika
147 cm
148 cm
149 cm
150 cm
151 cm
152 cm
153 cm
154 cm
155 cm
156 cm
157 cm
158 cm
159 cm
160 cm
161 cm
162 cm
163 cm
164 cm
165 cm
166 cm
167 cm
168 cm
169 cm
170 cm
171 cm
172 cm
173 cm
174 cm
175 cm
176 cm
177 cm
178 cm
179 cm
180 cm
181 cm
182 cm
183 cm
184 cm
185 cm
186 cm
187 cm
188 cm
189 cm
190 cm
191 cm
192 cm
193 cm
194 cm
195 cm
Rozmiar ramy
15,5"
16"
17,5"
18"
19"
20"
20,5"
23,5"
24"
L
Wysokość ramy
40 cm
41 cm
44 cm
45 cm
48 cm
50 cm
52 cm
60 cm
Rozmiar koła
27,5"
29"
Producent silnika
Bosch
Yamaha
Miejsce montażu silnika
rama
Napęd
1x9
1x10
1x11
1x12
Moc silnika
250W
Zasięg
do 100 km

Rowery elektryczne trekkingowe na wspólne wycieczki poza miasto

Typowy rower elektryczny trekkingowy to znakomita kompozycja siły i wygody z komfortem i swobodą. Ma on zazwyczaj mocny silnik (Winora Yucatan nawet 630 Wh), pozwalający na doskonałe osiągi. Elastycznie pracująca jednostka sprawia, że dłuższe podjazdy nie będą nam straszne, podobnie jak jazda w trudniejszych warunkach podłoża czy pod wiatr. Jednocześnie dedykowane, doskonałe ogumienie, markowy osprzęt taki jak bagażnik, błotniki i oświetlenie predestynują takie jednoślady do pełnienia roli roweru uniwersalnego, z której to zazwyczaj wspaniale się wywiązują. Trekkingowe rowery elektryczne stanowią bardzo dobry kompromis między osiągami a możliwościami, nie będąc jednocześnie horrendalnie drogimi.

 

Wspólna wycieczka za miasto z kimś słabszym, pozostającym na przykład w rehabilitacji czy osłabionym chorobą czy wiekiem może znów dać Wam radość, której nic Wam nie zabierze. Rower elektryczny sumiennie wesprze taką osobę, pozwoli znów przeżywać wspólne kilometry. To kapitał, jaki jest wart wyższej ceny. Amortyzatory, dobre, grube opony i wygodne siodła sprawiają, że trekkingowe rowery elektryczne to doskonały kompan w podróży tak po mieście, jak i poza nim.

Rowery elektryczne trekkingowe - ceny

Cena rowerów elektrycznych turystycznych jest stosunkowo atrakcyjna. Jak to możliwe? Przede wszystkim ten typ pojazdu to zawsze produkt od marek, które łączą w sobie wysoką jakość wykonania z uczciwą polityką cenową. Tę samą zasadę stosuje także nasz sklep, więc nie musisz obawiać się wysokich marż. Rower elektryczny turystyczny z naszej oferty dostępny jest zarówno w wariancie z niskiej, jak i średniej oraz wysokiej półki cenowej. Oznacza to, że znajdziesz u nas odpowiedni pojazd, niezależnie od wysokości Twojego budżetu. W tym roku szczególnie opłaca się zakupić u nas rower elektryczny trekkingowy męski lub rower elektryczny trekkingowy damski.

Styl, wygląd i funkcjonalność elektrycznych rowerów trekkingowych

Nowoczesne trekkingowe rowery z napędem mają kształt zbliżony do klasycznych jednośladów. Rower elektryczny trekkingowy damski ma obniżony przekrok ramy, czyli jej górną rurę przesuniętą w dół dla wygodniejszego wsiadania i zsiadania, a to znamy też z normalnych rowerów bez napędu. Producenci w dużej większości umieszczają baterię w dolnej rurze ramy więc w mniejszym stopniu zakłóca ona geometrię i środek ciężkości. Również osprzęt jest wysokiej klasy - to często topowe odmiany użytkowego Shimano lub Sram, w zależności od modelu roweru i Waszych preferencji. Na pokładzie mamy często zintegrowane liczniki, hamulce tarczowe, wytrzymałe bagażniki i markowe oświetlenie. Dobór opon gwarantuje dobrą trakcję i przyczepność, jazda w zróżnicowanym terenie wymaga z kolei gęstego i dobrego bieżnika.

 

Wszystko to wysoko stawia poprzeczkę funkcjonalności.Rower e-bike staje się więc bardziej pojazdem transportowym o dużej wszechstronności niż zwykłym rowerem o tradycyjnej konstrukcji. Rower elektryczny wymaga oczywiście ładowania - po 110-120 kilometrach konieczne jest ponowne ładowanie baterii, choć oczywiście jednoślad umożliwi rowerzyście jazdę także z rozładowaną baterią. W różnych warunkach konieczne jest częstsze ładowanie, zwłaszcza gdy silnik roweru elektrycznego pracuje długo z dużym wysiłkiem.

Jaki rower elektryczny trekkingowy wybrać?

Rowery elektryczne trekkingowe stanowią doskonałą odpowiedź na potrzeby turystów, którzy z wielu względów nie mogą korzystać z jakości i możliwości klasycznego roweru. Trekkingowy elektryk pozwala też na powrót powrócić do pasji, którą zakłócił wiek lub wypadek. Nie pozwalajmy nie doceniać tego aspektu. W zróżnicowanych warunkach terenu, niekorzystnej aurze czy w eksponowanym terenie z dużą różnicą wysokości rower elektryczny męski czy damski - sprawdzi się doskonale jako środek transportu, nowoczesny i nowatorski. Czy budzi to sprzeciw, to już zupełnie inna, często mało przedmiotowa dyskusja. Pojazd ten otwiera możliwości wszystkim tym, których klasyczny układ jaki mają tradycyjne rowery trekkingowe narzuca ograniczenie u rowerzysty wysiłku fizycznego.

 

Wśród modeli rowerów trekkingowych z napędem elektrycznym możemy polecić:

Korzystając z naszej oferty jesteście w stanie wrócić do pasji lub pomóc komuś bliskiemu wrócić do jej uprawiania - to daje niezwykłą radość i z pewnością jest warte swojej ceny. Zapraszamy do naszej gamy produktów, odnalezienia właściwego modelu - i ruszajcie na szlaki, takie których chcecie, a nie te, na które jeszcze możecie wjechać. Dzięki temu co oferuje rower elektryczny trekkingowy - macie wciąż wybór!

 


Zobacz również:

 

Rowery elektryczne w różnych segmentach:

 

 

zamknij [x]