Bluzy trekkingowe

Filtry
Marka
Brubeck
Viking
Cena
Kolor
czarny
fioletowy
granatowy
niebieski
różowy
szary
turkusowy
żółty
Płeć
damskie
męskie
unisex
Rozmiar
L
M
S
XL
XXL
Materiał
elastan
poliamid(nylon)
poliester
wełna
Przeciwdeszczowe
nie
tak

Bluzy trekkingowe dopasowane do Twojej aktywności

Bluza trekkingowa - damska, męska czy dla mniejszych turystów - to doskonały zakup. Daje dużą swobodę w aktywności dzięki dobremu odprowadzaniu powietrza, zabezpieczeniu ciała przed skutkami chłodu i wody oraz solidnej konstrukcji. Współczesna turystyka która nastawia się częściowo na dzikie noclegi, brak udogodnień i spanie w namiotach czy tarpach, wymaga takich strojów. Stworzone z mocnych, oddychających materiałów, skutecznie izolują od nagłych zmian temperatury i pozwalają na bezpieczne podróżowanie.

 

Oczywiście bluza trekkingowa męska będzie różnić się od damskiej. Także bluzy trekkingowe z kapturem znajdzie swoich amatorów - jeśli nie chcesz nosić czapki, lub pogoda jest wyjątkowo zmienna, to może być dobry wybór. Wasza aktywność to ogromny obszar działania - od kajaka po wspinaczkę, od wody po wysokie góry, od biegania po zaawansowaną turystykę. Wszędzie tam bluza trekkingowa sprawdzi się doskonale.

 

Strój ma swoją specyfikację i zastosowanie, pamiętajmy więc o różnicach, bo dopasowanie do sylwetki jest tu kluczowe:

Dzięki dopasowaniu do ciała będziemy w stanie skutecznie wykorzystać możliwości oferowane przez ten rodzaj stroju. Mamy u siebie szeroką gamę produktów - dzięki temu czeka Was taka bluza trekkingowa jakiej dokładnie potrzebujecie, w każdym przedziale cenowym. Staramy się wspierać Was w Waszej aktywności i pomagać możliwościami wyboru, aby po jego dokonaniu czekała Was tylko przygoda. Kaprysy aury, spotkania z wodą, wiatrem i słońcem są dla turysty chlebem powszednim: dzięki nam możecie jednak czuć się na nie lepiej przygotowani. Zapraszamy do przejrzenia naszej bogatej, zróżnicowanej i wyselekcjonowanej oferty. Znajdźcie bluzę dla siebie, dajcie sobie swobodę i wolność podczas wędrówki. Zapraszamy!

 


zamknij [x]