Warsztat rowerowy

Filtry
Marka
Accent
Author
Avid
Bike Hand
Bike on Wax
Brunox
Cannondale
CEMA
Continental
Crank Brothers
CushCore
DK
DT Swiss
Dynamic Bike Care
Effetto Mariposa
Elite
Ergon
Expand Industry
Finish Line
Gist
Hanseline
IceToolz
Jagwire
Kenli
Lezyne
Maxima
Maxxis
Merida Akcesoria
Motorex
Motul
Muc-Off
OXC
Park Tool
Peatys
Pedros
Peruzzo
PRO
ProX
Rema Tip Top
Rock Shox
Rohloff
Sapim
Schwalbe
Shimano
Sigma
SKS
Smoove
Speed Clean 890
SRAM
Suntour
Thule
Token
Topeak
Truvativ
Unior
Vittoria
Voxom
White Lightning
XLC
Zefal
Cena

Serwis rowerowy w twoim domu

Zakładając że dużo jeździsz na rowerze, a dodatkowo lubisz dbać o stan techniczny swojego jednośladu, wówczas proporcjonalną ilość czasu jaką spędzasz w siodełku będziesz musiał poświęcić na ewentualną naprawę i konserwację roweru. W takim wypadku przydomowy serwis rowerowy jest niemalże doskonałym rozwiązaniem. Pozwala on nie tylko zaoszczędzić pieniądze i czas, ale również uniezależnia nas od konieczności korzystania z serwisów zewnętrznych. Jest to ściśle związane z tym, że naprawa rowerów możliwa jest do wykonania niemalże natychmiast po wykryciu uszkodzenia.

 

Dodatkowo sukcesywnie uzupełniając swój zasobnik o dodatkowe narzędzia, nabywasz niezbędnego doświadczenia które zdecydowanie przyda Ci się nie tylko podczas prac serwisowych w domu, ale również zaprocentuje w przypadku konieczności naprawy jednośladu w terenie. Domowy warsztat rowerowy daje bowiem możliwość nabycia wiedzy praktycznej, której nie zastąpimy niczym innym. Z tego powodu warto inwestować nie tylko w zaplecze techniczne, ale przede wszystkim w siebie. Tym bardziej że postęp technologiczny jaki stale obserwujemy dotyczy również rowerów. Odwiedzając nasz sklep, będziesz miał możliwość zapoznania się z produktami i nowinkami jakimi nie powstydziłby się nawet najlepszy rowerowy serwis.

Prosta naprawa rowerów z rowertour.com

Jeśli natomiast nie widzisz potrzeby aby zagłębiać się w techniczne meandry kolarstwa, wówczas wystarczy że skupisz się na kilku narzędziach, które umożliwią Ci wykonanie podstawowych czynności serwisowych. Zakup takich przedmiotów jak klucz wielofunkcyjny, imbusy, skuwacz do łańcucha czy łyżka do opon nie tylko wzbogacą Twój warsztat rowerowy, ale również przydadzą się podczas treningów czy wycieczek. Jest to bowiem asortyment, który powinien znaleźć się w torebce podsiodłowej każdego kolarza.

 

Wbrew pozorom wykonanie również takich czynności jak wymiana kasety, skrócenie łańcucha,  regulacja przerzutek, hamulców czy skasowanie luzów na sterach wcale nie jest trudne. Wystarczy odrobina cierpliwości i kilka podstawowych narzędzi. Warto jednak pamiętać, aby decydując się na zakup konkretnych kluczy były to produkty dobrej jakości. Korzystając ze sprawdzonego asortymentu mamy pewność, że będzie służył nam przez długie lata. Ponadto nie przyczyni się do uszkodzenia naszego roweru. Niejednokrotnie bowiem zdarzało się, że podczas odkręcania śruby, czy wymiany poszczególnych podzespołów, klucz niewiadomego pochodzenia giął się lub łamał w rękach, lub co gorsza, uszkadzał te elementy roweru które właśnie mieliśmy zamiar naprawić.

 

Dlatego decydując się na zakup narzędzi, jak również innego asortymentu jaki będzie wchodził w skład Twojego warsztatu, kupuj najlepsze produkty na jakie możesz sobie pozwolić. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyłącznie sprawdzony asortyment, który bez wątpienia da Ci możliwość prawidłowego wykonania serwisu. Zagwarantuje Ci także to, że naprawa którą wykonasz przy pomocy konkretnego akcesorium nie będzie jedyną jaką udała Ci się wykonać tym narzędziem. Zachęcamy również do częstego odwiedzania naszego sklepu internetowego, ponieważ dzięki częstym akcjom promocyjnym będziesz miał możliwość nabycia pełnowartościowego produktu po dużo niższych cenach.

 


 

 

Może Cię zainteresować:

 zamknij [x]