Kaski rowerowe dla dzieci

Możesz u nas znaleźć kask rowerowy dla dziecka, który zapewni mu wygodę, ale także kaski rowerowowe dla dzieci, które lubią jazdę zjazdową i robienie tricków rowerowych. Wszystkie kaski dla dzieci w sklepie Rowertour.com są tak zaprojektowane, by stworzyć Twoim pociechom jak największe poczucie komfortu i zapewnić mu 100% bezpieczeństwo. Jeśli szukasz kask rowerowy dla małego dziecka, to mamy dostępne również najmniejsze rozmiary. 

 

Zobacz kaski dziecięce na rower według marek:

 

Kaski rowerowe dziecięce Abus

Kaski rowerowe dziecięce Author

Kaski rowerowe dziecięce Hamax

Kaski rowerowe dziecięce Lazer

Kaski rowerowe dziecięce MET

Kaski rowerowe dziecięce Puky

Kaski rowerowe dziecięce Rudy Project

Kaski rowerowe dziecięce Uvex

Kaski rowerowe dziecięce XLC

zobacz więcej »
Cena od
do

Kask rowerowy dla dzieci powinien być dostosowany do warunków jazdy. Wszelkie urazy głowy mogą mieć bardzo poważne konsekwencje dlatego kask na rower dla dziecka to podstawa bezpieczeństwa i ochrony głowy.

 

Kaski dziecięce dostępne w naszym sklepie oprócz bezpieczeństwa cechuje również oryginalne wzornictwo i aerodynamiczne kształty. Kask dla dziecka o intensywnych kolorach jeszcze lepiej sprawdza się na drodze ponieważ zapewnia dziecku widoczność. Dziecięcy kask rowerowy odgrywa istotne znaczenie również w początkowych etapach związanych z nauką jazdy na rowerze, kiedy dziecko jest narażone na upadki. Polecamy atestowane dziecięce kaski rowerowe, dzięki którym nauka jazdy będzie miłym wspomnieniem w przyszłości i radosną, bezpieczną rozrywką.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]