Kaski Enduro

Filtry
Marka
Abus
Bluegrass
Fox
MET
Rudy Project
Uvex
XLC
Obwód głowy
51 cm
52 cm
53 cm
54 cm
55 cm
56 cm
57 cm
58 cm
59 cm
60 cm
61 cm
62 cm
63 cm
Kolor
beżowy
biały
brązowy
czarny
czerwony
fioletowy
granatowy
niebieski
oliwkowy
pomarańczowy
szary
zielony
żółty
Cena

Kask enduro najwyższej jakości

Poszukując dobrego kasku do enduro warto zwrócić uwagę w większości na te same elementy, na które zwracamy przy zakupie każdego innego modelu. Kask na rower enduro powinien być bardzo dobrze dopasowany do kształtu i wielkości głowy. Pokrętło z tyłu głowy musi pozwalać na precyzyjną regulację wielkości. Ważne jest, aby kask posiadał otwory wentylacyjne, które razem tworzyć będą skuteczne i wydajne kanały powietrzne, wentylujące naszą głowę. Wielu zawodników uwielbia kręcić i publikować filmy ze swoich przejażdżek. Z myślą o nich powstaje coraz więcej modeli kasków wyposażonych w zintegrowany lub doczepiany uchwyt na kamerę sportową. Kolejnym udogodnieniem będzie uchwyt lub specjalne wyżłobienie utrzymujące pasek od gogli rowerowych na właściwym miejscu.

Kask rowerowy enduro to bezpieczny wybór

Najbardziej charakterystycznym elementem, który odróżnia kask enduro od pozostałych modeli jest przedłużona i wzmocniona część potyliczna. Dzięki temu ciężko pomylić go z jakimkolwiek innym modelem. Można powiedzieć, że kask na rower enduro łączy w sobie lekkość i wentylację modeli All Mountain oraz ochronę, jaką zapewniają kaski Downhillowe. Oczywiście kask enduro to nie ten sam poziom bezpieczeństwa co fullface, ale można powiedzieć, że nieco do niego nawiązuje. Szczególnie dotyczy to kasków enduro ze szczęką.

Kask rowerowy enduro w rowertour.com

Poszukując sprawdzonego kasku enduro w najlepszej cenie warto odwiedzić naszą stronę internetową. Posiadamy w ofercie kaski takich marek jak Abus i SixSixOne. Wszystkie one zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, są lekkie, funkcjonalne i będą prezentować się rewelacyjnie na głowie. Oprócz kasków posiadamy całą gamę produktów przeznaczonych do enduro. Sprawdźcie naszą ofertą i przekonajcie się sami!

 


 
zamknij [x]