Okulary przeciwsłoneczne

Filtry
Marka
Accent
Rogelli
Rudy Project
Shimano
Uvex
XLC
Cena
Rodzaj szkła
bezbarwne
fotochromowe
lustrzane
polaryzacyjne
przyciemniane
Aktywność
bieganie
golf
kolarstwo
sailing
shooting
trekking

Modne okulary przeciwsłoneczne

Już od dawna okulary przeciwsłoneczne przestały pełnić rolę wyłącznie użytkową. Stały się modnym dodatkiem, po który szczególnie chętnie sięgały gwiazdy filmowe, aby zapewnić sobie odrobinę anonimowości. Nam zazwyczaj służą do innych celów, ale nie tak znowu odległych. Niektórzy zawodnicy przyznają, że ciemne szkła pozwalają ukryć zmęczenie i kryzysy malujące się na ich twarzach podczas zawodów. W bezpośredniej rywalizacji jest ważne, aby ukryć przed przeciwnikiem oznaki zmęczenia, które mógłby bezlitośnie wykorzystać. Na co dzień pod okularami możemy ukryć oznaki niewyspania, a kobietom okulary oszczędzają czas, który poświęciłyby na wykonanie makijażu.

 

Moda się zmienia i czasami ciężko za nią nadążyć. Obecnie w sporcie trendy są okulary o dużych szkłach, które zasłaniają częściowo twarz. Wciąż na topie utrzymują się też okulary w lekkich oprawkach, zapewniające dobrą wentylację oraz fotochromowe, w których szkła zmieniają swoją barwę w zależności od ilości światła jakie dociera do naszych oczu.

 

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne są z nami od wielu lat i wciąż cieszą się dużą popularnością. Szkła takich okularów pokryte są specjalną warstwą, która odbija refleksy świetlne. Obraz jest bardzo ostry i wyraźny, a to przydaje się nie tylko podczas uprawiania wielu dyscyplin sportowych, ale również w czasie jazdy samochodem.

Markowe okulary przeciwsłoneczne

Cena okularów może kształtować się podobnie jak cena odzieży. Nie zawsze płacimy w 100% za jakość. Czasem składową ceny jest prestiż jaki wzbudza w otoczeniu dana marka. W naszej ofercie także znajdziecie prestiżowe marki. Możecie być jednak pewni, że budowaliśmy ofertę w oparciu nie tylko o rozpoznawalne logo. Okulary przeciwsłoneczne muszą być także funkcjonalne. Za określoną ceną musi stać odpowiednia jakość, dlatego też nie powinno nikogo dziwić, że postanowiliśmy na sprawdzone i markowe okulary przeciwsłoneczne takie jak Rudy Project, Uvex czy Shimano. Ich produkty można polecać w ciemno. Warto przekonać się na własne oczy i przejrzeć naszą ofertę.

 


zamknij [x]