Okulary rowerowe Accent Shot czarne

184.14 zł
258.90 zł
-29%
Najniższa cena z 30 dni: 184.14 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
610-40-172_ACC
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Okulary rowerowe Accent Shot stworzono specjalnie dla rowerzystów. Wyróżniają się one panoramiczną formą, której zadaniem jest gwarantowanie szerokiego pola widzenia, a co za tym idzie zwiększenia komfortu jazdy. Dużym autem Accent Shot jest również niewielka waga wynosząca 34 g.

 

Konstrukcja okularów charakteryzuje się dużą innowacyjnością i oparto ją o system modułowy pozwalający na wymianę zarówno szkieł, jak i oprawek. Co więcej, model kompatybilny jest z adapterami do soczewek korekcyjnych.

 

Okulary rowerowe Accent Shot w zestawie wyposażono w 2 szt. wymiennych szkieł, które można stosować zależnie od preferencji i aktualnej sytuacji na drodze. Jedne z nich są lustrzane (niebieskie), a drugie rozjaśniające (różowe).

Warto zauważyć, że pozytywnie wpływają one na kontrast kolorów oraz zwiększają szczegółowość otoczenia. Szkła wyposażono w filtr UV400 chroniące przed promieniami słonecznymi, a za sprawą zastosowanej technologii są również mniej podatne na zarysowania.

 

Oprócz okularów i soczewek w komplecie znalazł się wymienny dolny element oprawek (w innym wariancie kolorystycznym niż podstawowy) oraz ochronne etui.

 

 

Specyfikacja

Marka ACCENT
Szkła lustrzane; rozjaśniające
Wymienne szkła tak
Kategoria filtra 2-3
Waga 34 g
Kolor czarny

Klienci kupili również

zamknij [x]