Accent

Filtry
Cena

Accent rowery

Wprowadzane przez markę Accent rowery charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny wszystkich poszczególnych elementów. Dzisiaj marka Accent dysponuje pełną gamą rowerów przystosowanych do każdego stylu jazdy. Mamy tutaj na myśli rowery górskie, rowery szosowe, przełajowe, gravelowe, a także dziecięce. Poza modelami dziecięcymi w asortymencie marki Accent można znaleźć uniwersalne rowery MTB zbudowane na popularnej ramie Accent Peak 26, a także rowery szosowe i gravelowe. Rowery Accent, które oferujemy w naszym sklepie rowertour.com, charakteryzują się komfortową geometrią i bogatą kolorystyką. Podzespoły używane do produkcji tych rowerów, są starannie wyselekcjonowane, dzięki czemu mamy pewność najwyższej jakości. Rowery Accent są sprawdzone, bezpieczne i gotowe do jazdy zaraz po rozpakowaniu z pudełka.

Rower dziecięcy Accent

Rower dziecięcy Accent był produkowany zaraz po wejściu we współpracę z ogólnopolską firmą Velo, dlatego marka ma bardzo bogate doświadczenie z zakresie konstruowania rowerów dziecięcych. Accent tworzy kompletne rowery dziecięce skrojone na miarę każdego malucha. Rowerki są lekkie i komfortowe. Accent to także profesjonalni ludzie, którzy murem stoją za marką i którzy dbają o jej rozwój. Wszyscy dbają o to, aby każdy z wyprodukowanych modeli rowerów dziecięcych spełniał wszelkie normy bezpieczeństwa i komfortu. Wszystkie rowery dziecięce są wytwarzane w modnych i atrakcyjny kolorach, które trafiają w gusta zarówno chłopców jak i dziewczynek.

Accent akcesoria rowerowe

Oferowane w naszym sklepie akcesoria rowerowe marki Accent to przede wszystkim stroje kolarskie, okulary i rękawiczki. Cała gama produktów przygotowywana jest przez zespół polskich projektantów, inżynierów i grafik