Accent

(1382)
Cena
Ocena klientów

Accent rowery

Wprowadzane przez markę Accent rowery charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny wszystkich poszczególnych elementów. Dzisiaj marka Accent dysponuje pełną gamą rowerów przystosowanych do każdego stylu jazdy. Mamy tutaj na myśli rowery górskie, rowery szosowe, przełajowe, gravelowe, a także dziecięce. Poza modelami dziecięcymi w asortymencie marki Accent można znaleźć uniwersalne rowery MTB zbudowane na popularnej ramie Accent Peak 26, a także rowery szosowe i gravelowe. Rowery Accent, które oferujemy w naszym sklepie rowertour.com, charakteryzują się komfortową geometrią i bogatą kolorystyką. Podzespoły używane do produkcji tych rowerów, są starannie wyselekcjonowane, dzięki czemu mamy pewność najwyższej jakości. Rowery Accent są sprawdzone, bezpieczne i gotowe do jazdy zaraz po rozpakowaniu z pudełka.

Rower dziecięcy Accent

Rower dziecięcy Accent był produkowany zaraz po wejściu we współpracę z ogólnopolską firmą Velo, dlatego marka ma bardzo bogate doświadczenie z zakresie konstruowania rowerów dziecięcych. Accent tworzy kompletne rowery dziecięce skrojone na miarę każdego malucha. Rowerki są lekkie i komfortowe. Accent to także profesjonalni ludzie, którzy murem stoją za marką i którzy dbają o jej rozwój. Wszyscy dbają o to, aby każdy z wyprodukowanych modeli rowerów dziecięcych spełniał wszelkie normy bezpieczeństwa i komfortu. Wszystkie rowery dziecięce są wytwarzane w modnych i atrakcyjny kolorach, które trafiają w gusta zarówno chłopców jak i dziewczynek.

Accent akcesoria rowerowe

Oferowane w naszym sklepie akcesoria rowerowe marki Accent to przede wszystkim stroje kolarskie, okulary i rękawiczki. Cała gama produktów przygotowywana jest przez zespół polskich projektantów, inżynierów i grafików. Akcesoria rowerowe marki Accent powstają na podstawie bogatego doświadczenia profesjonalnych zawodników i amatorów kolarstwa. To oni pomagają tworzyć, a później ulepszać produkty z oferty marki Accent. Dzięki temu możesz mieć pewność, że są one doskonale dopracowane i będą idealnie odpowiadać Twoim potrzebom.

Accent części rowerowe

Accent to głównie rowery oraz ramy rowerowe, ale nie tylko. Produkowane przez Accent części rowerowe są najchętniej wybieranymi produktami do budowy rowerów we własnym zakresie. Części rowerowe są skierowane do miłośników różnych form aktywności na dwóch kółkach. W ofercie dostępne jest wszystko to, co jest niezbędne do złożenia kompletnego roweru, zaczynając od ramy, poprzez koła, widelec, osprzęt, kończąc na akcesoriach rowerowych takich jak koszyki na bidon Accent czy chwyty do kierownicy. Marka Accent dba o spójny i nowoczesny design każdego produktu z grupy oferowanych części rowerowych.

Ramy rowerowe Accent

Najczęściej kupowanymi ramami do rowerów w Polsce są ramy rowerowe Accent. To ramy, chętnie wybierane przez profesjonalnych zawodników szosowych oraz MTB, które posiadają wszystkie niezbędne parametry dopuszczające je do zawodowych wyścigów rowerowych. Accent podczas projektowania oraz produkcji swoich ram czerpie inspiracje z największych producentów z branży rowerowej. Każda wyprodukowana rama Accent jest testowana przez niezależną grupę rowerzystów, którzy dzielą się swoim doświadczeniem z marką Accent, co owocuje powstawaniem produktów o wysokiej jakości. Najpopularniejsza, wyprodukowana przez markę Accent rama to Accent Peak 26 przeznaczona do rowerów MTB.

Accent odzież rowerowa

Wszystkich klientów firmy Accent, niezależnie od poziomu ich zaawansowania łączy wielkie zamiłowanie do aktywnego trybu życia i czerpanie radości z jazdy na rowerze, właśnie dlatego warto wspomnieć, jak innowacyjna jest oferowana przez markę Accent odzież rowerowa. Odzież rowerowa nie tylko sprawia, że świetnie prezentujemy się podczas jazdy na swoim rowerze, ale głównie dba o nasz komfort i wygodę w trakcie jazdy. Wraz z wejściem w każdy kolejny sezon odzież marki Accent staje się jeszcze bardziej elastyczna, miękka, wygodna i oddychająca! Wszystkie elementy odzieżowe dostępne są w modnych wersjach kolorystycznych oraz przystępnej cenie.