Okulary Uvex Blaze III 2.0 czarno czerwone + wymienne szkła

199.90 zł
Ilość:
szt

Okulary Uvex Blaze III 2.0 + wymienne szkła


Jazda na rowerze, jazda na nartach, turystyka piesza lub jogging - z całorocznymi okularami Uvex Blaze III 2.0 to czysta przyjemność. Dzięki trzem parom wymiennych soczewek można je w łatwy i szybki sposób dostosować do różnych warunków oświetleniowych. Wymiana szkła zajmuje zaledwie kilka chwil. Wśród zalet szkieł dołączonych do okularów Blaze III 2.0 należy wymienić zastosowaną lustrzaną powłokę Litemirror, która odbijając światło zapewnia całkowitą ochronę przed promieniowaniem podczerwonym. Poza tym szkła posiadają specjalne filtry absorbujące promieniowanie UV, dzięki czemu chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC. Miękkie noski i końcówki zauszników dodatkowo zwiększają komfort użytkowania okularów.

  • Producent: Uvex
  • Model: Blaze III 2.0
  • Szkła: clear (S0), litemirror orange (S1), litemirror silver (S3)
  • Kolor: czarno-czerwony
Cechy produktu:

  • Elastyczny oraz miękki nosek,
  • Miękkie końcówki zauszników,
  • System wymiany szyb.


Technologia:


UV Protection - Filtry absorbujące promieniowanie UV zapewniają 100% ochronę siatkówki przed szkodliwym promieniowaniem UV o długości do 400 nm. Wszystkie soczewki zapewniają pełną ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC.


Uvex to rodzinna firma, która posiada swoją siedzibę w Niemczech. Już od kilkudziesięciu lat produkuje wysokiej klasy sprzęt sportowy. Na początku firma zajmowała się wyłącznie produkcją gogli narciarskich. Wraz z biegiem czasu asortyment powiększył się o kaski narciarskie i rowerowe, okulary, czy ochraniacze. Wszelkie produkty marki wyróżniają się wysoką jakością i widać w nich ogromną dbałość o najmniejsze detale. Każdy z produktów marki Uvex przechodzi szereg wymagających testów przed oddaniem go do dyspozycji klienta.


Klienci kupili również

zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem