Uvex

(907)
Cena
Ocena klientów

Uvex - okulary

Jednym z najchętniej kupowanych produktów, są oferowane przez markę Uvex okulary sportowe. Nazwa marki Uvex jest tak naprawdę skrótem od Ultra Violet Excluded, co oznacza w dokładnym tłumaczeniu wykluczenie ultrafioletu, co jest podstawową cechą gogli i okularów produkowanych przez tę markę. W ofercie okularów Uvex znajdziemy modele wyposażone w soczewki polaryzacyjne, przeciwsłoneczne z pełnym filtrem UV oraz z wymiennymi szybami. Uvex produkuje także okulary wyposażone w niezwykle funkcjonalne i wygodne szkła fotochromatyczne, które ściemniają się i rozjaśniają pod wpływem intensywności padania światła. Firma Uvex nie zapomina też o najmłodszych użytkownikach sprzętu sportowego. Okulary dziecięce z linii Sportstyle są najczęściej wybieranymi modelami w naszym sklepie rowertour.com. Okulary Uvex charakteryzują się niesamowitym designem połączonym z zaskakującymi, dostępnymi wersjami kolorystycznymi. Dzięki temu można dobrać okulary do swojego stroju bądź preferencji.

Uvex - kask

Każdy oferowany przez markę Uvex kask jest wyposażony w szereg innowacyjnych technologii i rozwiązań, które warto poznać. Pierwszym z nich jest doskonały system wentylacji składający się ze zintegrowanych kanałów wentylacyjnych, które w nieprzerwany sposób zapewniają ciągły przepływ świeżego powietrza wewnątrz kasku. Każdy kask Uvex posiada tzw. Monomatic system, który ma postać funkcjonalnego zamka opatrzonego miękką wyściółką nieuciskającą szyi. Ten element pozwala na wielostopniową regulację obwodu za pomocą wyłącznie jednej dłoni. Zamek ten chroni również przed przypadkowym odpięciem się kasku bądź jego obróceniem w trakcie upadku. W kaskach umieszone są ochraniacze uszu, które można wyciągnąć w razie potrzeby. Niektóre z oferowanych kasków Uvex posiadają dodatkowy system, który nazywa się Natural Sound System. Polega ona na aktywnej ochronie uszu przed nadmiernymi podmuchami dzięki wbudowanej membranie. Wszystkie modele kasków można kupić w różnych rozmiarach skorupy. Dzięki temu kaski Uvex zapewniają optymalne dopasowanie, komfort i najlepszy wygląd.

Uvex kask rowerowy

Wybierając się na rowerową przejażdżkę, bezpieczeństwo na drodze zapewni Tobie oferowany przez Uvex kask rowerowy. Kaski rowerowe tworzone są z myślą o zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa, ale producent nie zapomina też o designie. Każdy produkowany kask rowerowy Uvex występuje w kilku kolorach oraz projektowany jest pod konkretny typ jazdy i specyfikę dyscypliny. W ofercie naszego sklepu możesz znaleźć kaski przeznaczone do jazdy miejskiej, na szosę oraz MTB. Ponadto znajdziesz tutaj profesjonalne kaski Uvex do Enduro, Downhill, All Mountain oraz do jazdy na czas. Kaski rowerowe produkowane przez markę Uvex są wyposażone we wszelkie niezbędne certyfikaty dopuszczające je do użytku w ruchu ulicznym.

Uvex kask narciarski

Oferowany przez markę Uvex kask narciarski to produkt, który możesz dostrzec niemal na każdym stoku zarówno w Polsce, jak i za granicą. Kaski narciarskie Uvex są najczęściej wybieranym produktem przez osoby czynnie uprawiające zimowe sporty. Każdy kask narciarski Uvex wykonany jest z wielką starannością wykonania, cechuje się dużą funkcjonalnością i przede wszystkim zapewnia niezbędne bezpieczeństwo. Dostępne w asortymencie marki Uvex kaski narciarskie są wykonywane z bardzo lekkich, a jednocześnie bardzo trwałych materiałów. Kaski Uvex posiadają doskonałą wentylację oraz praktyczne systemy dopasowania do kształtu głowy. Dzięki wykorzystaniu przez Uvex wielu innowacyjnych rozwiązań użytkownicy mogą być pewni, że wybrany przez nich model kasku sprosta wszystkim ich oczekiwaniom i będzie cieszyć komfortem oraz gwarantować bezpieczeństwo na każdym stoku.

Uvex gogle

Produkowane przez Uvex gogle najlepiej sprawdzają się kiedy używamy ich wraz z markowymi kaskami narciarskimi Uvex, ale nie ma przeciwskazań, aby używać ich także wraz z kaskami innych marek. Gogle narciarskie marki Uvex to towar o bardzo wysokiej jakości, który cieszy się bardzo dużą popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Szyby, w które wyposażone są gogle Uvex, posiadają filtr UV, który zapewnia skuteczną ochronę oczu, blokując szkodliwe promieniowanie w każdych warunkach. Polecane przez nas gogle Uvex zapobiegają przed przesuszaniem się spojówek podczas szybkich zjazdów na stoku. Gogle narciarskie Uvex zapewniają także bardzo dobrą ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi takimi jak wszechobecny wiatr, deszcz, a także zacinający na stoku śnieg. Wszystkie gogle narciarskie Uvex wyposażone zostały w oprawki oferujące dobrą wentylację i szyby zapewniające doskonałą widoczność, takie, które nie zniekształcają obrazu. Ponadto oprawki zabezpieczają gogle przed parowaniem. Droższe z modeli Uvex posiadają technologię Variotronic, która polega na automatycznej lub manualnej zmianie koloru szkieł, którą można porównać do szkieł fotochromatycznych w zwykłych okularach.