SRAM Force 22 Korba rowerowa szosowa 2x11rz. GXP YAW 39-53z. czarna

1219.13 zł
1777.90 zł
-31%
Najniższa cena z 30 dni: 1219.13 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
00.6118.108.000
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Korba szosowa Sram Force 22


Oferujący bezkompromisowe połączenie jakości, funkcjonalności i zaawansowanych rozwiązań—SRAM Force 22 jest przygotowany, by każdemu kolarzowi, niezależnie jak by się definiował, umożliwić osiągnięcie osobistych celów. Force został naszpikowany kluczowymi innowacjami z Red’a włącznie ze sportowym wyglądem, ergonomią, wydajnością i lekką konstrukcją. Otrzymał też 22 w pełni funkcjonalne przełożenia, technologię zmiany biegów YAW™ i precyzję działania, której dorównać może jedynie SRAM Red. Stonowana wizualnie grupa Force to propozycja dla racjonalnych użytkowników z irracjonalną pasją do wydajnego sprzętu. Teraz również ze wszystkimi zaletami, jakie przynoszą hydrauliczne hamulce szosowe na tarczę i na obręcz.

Korba Sram Force 22 podnosi wydajność, dzięki użyciu w układzie kompozytu ramion jednokierunkowych włókien karbonowych i połączeniu z odkuwanym, aluminiowym pająkiem. Jak w przypadku Red’a, układ śrub z jednym gniazdem ukrytym w ramieniu, robi najlepszy użytek z materiału, podnosząc sztywność i zmniejszając wagę. Wspaniałe zębatki X-Glide R™ są zoptymalizowane do działania z przerzutkami przednimi technologii YAW™, tworząc płynny, bezproblemowy napęd. Dostępne w standardowych i kompaktowych zestawach śrub oraz z ramionami wielu długości. Teraz również w wersji z osią kompatybilną z suportami BB386.


 • Producent: Sram
 • Model: Force 22
 • Korba do rowerów szosowych
 • Przenaczona dla napędów: 2x11
 • Tarcze: 39-53z.
 • Długość ramion: 165 mm
 • Technologie: X-Glide, GXP, Yaw
 • Kompatybilność: napędy 2x11b., łańcuch 11-rzędowy
 • Materiał: ramiona z jednokierunkowych włókien karbonowych, tarcze i pająk z aluminium
 • Masa: (dla GXP, 172,5mm, 39-53z., bez łożysk) 714,8g
 • Kolor: Czarny
Technologie

X-Glide

Nigdy więcej nietrafionych zmian przełożeń. X-Glide oferuje właściwie dobrane przełożenie w każdej chwili.  Technologia X-Glide nastawiona jest na optymalizację oraz podniesienie jakości zmiany biegów, stosowana przy konstrukcji mechanizmów korbowych, przednich przerzutek oraz kaset Sram. Opracowana pierwotnie przez inżynierów Truvativ, zakładała całkowitą rezygnację z tradycyjnej konstrukcji tarcz korby, którą zaprojektowano na nowo od podstaw. Precyzyjnie sparowano tarcze różnej wielkości, przedefiniowując zasadę oraz rozmieszczenie elementów odpowiedzialnych za zmianę przełożeń, ruch łańcucha w górę oraz w dół po bocznych powierzchniach tarcz. X-Glide dwu-krotnie zwiększa liczbę potencjalnych punktów załączania łańcucha. Zastrzały rozmieszczone na tarczy zostały zgrane z trzpieniami łańcucha w przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań, gdzie punktem łączącym jest blaszka zewnętrzna ogniwa.


Klienci kupili również

zamknij [x]