Buty MTB Sidi Speed zielono-czarne

659.13 zł
778.90 zł
-15%
Najniższa cena z 30 dni: 659.13 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
620-90-94_SIDI
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Buty Sidi MTB Speed


MTB Speed to buty marki Sidi, których podeszwa została zaprojektowana pod kątem użytkowania w trudnym terenie. Bez problemu można do niej dokręcić kołki, które zapewnią jeszcze lepszą przyczepność na trasie. Kołki nie znajdują się w zestawie, są sprzedawane jako osobny element. Buty MTB Speed można w prosty sposób odpowiednio dopasować do stopy z wykorzystaniem prostego w obsłudze systemu Tecno-3. W dodatku w okolicach pięty zastosowano specjalne wzmocnienie, dzięki któremu stopa ma zapewnione odpowiednie podtrzymanie podczas jazdy oraz prawidłowe ułożenie.


  • Producent: Sidi
  • Model: MTB Speed
  • Przeznaczenie: MTB
  • Zapięcie: Tecno-3 System
  • Wierzch: Politex / Sidi Heel Cup
  • Podeszwa: MTB Competition
  • Rozmiar: 47
  • Kolor: zielono-czarnyTechnologie:


MTB Competition - Podeszwa opracowana specjalnie z myślą o użytkowaniu w trudnych warunkach. Bez problemu można do niej dodatkowo dokręcić dwa kołki, które zwiększą przyczepność w trudnym, stromym, czy też błotnistym terenie. Kołki są sprzedawane oddzielnie.
Tecno-3 System - System ten pozwala na idealne dopasowanie buta na całej długości stopy przy pomocy jednego i prostego w obsłudze mechanizmu. Tecno-3 to system zapadkowy, który został wykonany z materiału zapobiegającego zacinaniu podczas użytkowania. System jest wymienny i dostępny w ofercie części zamiennych.
Sidi Heel Cup - Wzmocnienie w obszarze pięty, które zapewnia stopie odpowiednie podtrzymanie i prawidłowe ułożenie podczas jazdy. Nie ulega ono deformacji nawet po długim czasie użytkowania.


Sidi jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek obuwia rowerowego. Buty rowerowe marki Sidi były wykorzystywane przez wielu znanych zawodowych kolarzy podczas najważniejszych wyścigów, a nawet mistrzostw świata. Marka od lat w swojej kategorii wyznacza nowe standardy w produkowaniu najwyższej jakości profesjonalnych butów. Sidi to firma rozpoznawalna na całym świecie, posiadająca bardzo silną pozycję również na polskim rynku.

zamknij [x]