Okulary rowerowe Rudy Project Rydon Slim ImpactX Laser Brown

764.93 zł
1020.00 zł
-25%
Najniższa cena z 30 dni: 759.73 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
SP5477570000
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Okulary Rudy Project Rydon Slim


Rydon Slim to wyjątkowo lekkie okulary sportowe zaprojektowane przez markę Rudy Project. Wyposażone zostały w soczewki produkowane z zastosowaniem zaawansowanej technologii, która zapewnia doskonałą ochronę oczu przed niebezpiecznym promieniowaniem i różnymi czynnikami zewnętrznymi. Soczewki oferują transmisję światła na poziomie 73%-17% i filtr kategorii 1/3 zapewniający ochronę przed słońcem. Okulary posiadają regulowane zauszniki oraz system ErgoNose umożliwiający dopasowanie noska do kształtu twarzy. Rudy Project Rydon Slim to model, który stanowi świetne połączenie wydajności, komfortu oraz stylu. Z pewnością zadowoli miłośników kolarstwa, sportów outdoorowych oraz biegaczy.


 • Producent: Rudy Project
 • Model: Rydon Slim
 • Aktywność: bieganie / kolarstwo / outdoor
 • Typ soczewki: ImpactX
 • Kolor soczewki: Photochromic 2 Laser Brown
 • Transmisja światła: 73%-17%
 • Kategoria filtra: 1/3
 • Waga: 25 g
 • Kolor oprawek: szaryCechy produktu:

 • Zaawansowana technologia produkcji soczewek
 • Stylowy design oprawek


Technologie:


REGULOWANY NOSEK - Miękki, regulowany nosek zapewnia odpowiednie dopasowanie do każdego kształtu twarzy. System ten pozwala również na regulację wysokości okularów i ich odległości od twarzy, aby zapobiec zaparowaniu.
REGULOWANE ZAUSZNIKI - Regulowane zauszniki zapewniają w pełni spersonalizowane dopasowanie i doskonały chwyt. Wystarczy delikatnie nacisnąć, aby wyregulować je w dowolnym kierunku.
KOMFORTOWE DOPASOWANIE - Okulary są wyposażone w inteligentne rozwiązania zapewniające komfortowe dopasowanie dzięki możliwości regulacji. Wyróżniają się bardzo ergonomicznym designem. 
SZYBKA WYMIANA - System szybkiej wymiany pozwala wybrać rozmiar i rodzaj soczewek, które bardziej Ci odpowiadają. Zapewnia doskonałe zarządzanie oświetleniem, ponieważ soczewki można z łatwością zamontować lub wymienić zgodnie z własnymi wymaganiami.


Soczewki ImpactX


Soczewki ImpactX są dożywotnio niezniszczalne. Ich molekularne półsztywne właściwości zapewniają unikalne zarządzanie światłem i niezrównaną ochronę oczu przed promieniami słonecznymi i warunkami atmosferycznymi. Wystawione na jasne światło soczewki ImpactX przyciemniają się w ciągu kilku sekund i osiągają ustalony kolor z początkowego stanu przezroczystości. Nietłukące się soczewki ImpactX poprawiają kontrast, poprawiają ostrość widzenia i postrzeganie głębi. Soczewki ImpactX są o 16% lżejsze niż CR-39 i o 10% lżejsze niż poliwęglan; charakteryzują się niższym naprężeniem wewnętrznym i dyspersją chromatyczną niż poliwęglan, co skutkuje ostrzejszym obrazem, wyższą rozdzielczością i zapewnia większy komfort wizualny.


Rudy Project to marka, której zamierzeniem od początku było dostarczanie produktów, które poprawią osiągi sportowe zawodników różnych dyscyplin. Można z całą pewnością stwierdzić, że Rudy Project od startu działalności do dnia obecnego pozostaje liderem w branży optyki sportowej nie tylko na starym kontynencie. Marka bez ustanku inwestuje w rozwój technologii materiałowych, stosowanych w produkcji soczewek i oprawek. Rudy Project odznacza się zamiłowaniem do technologii, pasją dla nowoczesnego stylu i wzornictwa oraz uwagą poświęcaną jakości. Bliska współpraca z tysiącami zawodowych sportowców pozwala na implementowanie płynących od nich wskazówek i ciągłe dążenie do tworzenia coraz lepiej dopasowanej oferty. Musi ona spełniać najwyższe oczekiwania i wymogi zawodowych sportowców i radzi sobie z tym doskonale.zamknij [x]