Okulary rowerowe Rudy Project Cutline ImpactX szare

1148.82 zł
Kod:
SP6377570000
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
POWIADOM MNIE
Zapytaj o produkt

Okulary Rudy Project Cutline ImpactX


Cutline to wyjątkowo lekkie okulary sportowe zaprojektowane przez markę Rudy Project. Wyposażone zostały w soczewki produkowane z zastosowaniem zaawansowanej technologii, która zapewnia doskonałą ochronę oczu przed niebezpiecznym promieniowaniem i różnymi czynnikami zewnętrznymi. Soczewki oferują transmisję światła na poziomie 73%-17% i filtr kategorii 1/3. Okulary posiadają regulowane zauszniki oraz system ErgoNose umożliwiający dopasowanie noska do kształtu twarzy. Okulary umożliwiają także szybką wymianę ochraniaczy oraz soczewek, które można dobrać w zależności od indywidualnych potrzeb i upodobań. System wentylacji Power Flow zapewnia odpowiedni komfort podczas jazdy. Rudy Project Cutline to model, który doskonale sprawdza się dla pasjonatów kolarstwa oraz dla biegaczy.


  • Producent: Rudy Project
  • Model: Cutline
  • Typ soczewki: ImpactX
  • Kolor soczewki: Photochromic 2 Laser Brown
  • Transmisja światła: 73%-17%
  • Kategoria filtra: 1/3
  • Waga: 36 g
  • Kolor oprawek: szaryCechy produktu:

  • Zaawansowana technologia produkcji soczewek
  • Stylowy design oprawek


Technologie:


REGULOWANY NOSEK - Miękki, regulowany nosek zapewnia odpowiednie dopasowanie do każdego kształtu twarzy. System ten pozwala również na regulację wysokości okularów i ich odległości od twarzy, aby zapobiec zaparowaniu.
SYSTEM POWER FLOW - Innowacyjny system zawierający otwory wentylacyjne umieszczone na czubkach skroni, przedniej części obudowy i soczewce, aby poprawić cyrkulację powietrza. Zapewnia maksymalną wydajność aerodynamiczną i nie zakłóca widzenia.
KOMFORTOWE DOPASOWANIE - Okulary są wyposażone w inteligentne rozwiązania zapewniające komfortowe dopasowanie dzięki możliwości regulacji. Wyróżniają się bardzo ergonomicznym designem. 
SZYBKA WYMIANA - System szybkiej wymiany pozwala wybrać rozmiar i rodzaj soczewek, które bardziej Ci odpowiadają. Zapewnia doskonałe zarządzanie oświetleniem, ponieważ soczewki można z łatwością zamontować lub wymienić zgodnie z własnymi wymaganiami.
WYMIENNE OCHRANIACZE - Wymienne ochraniacze zaprojektowane dla maksymalizacji bezpieczeństwa w przypadku zgniecenia okularów lub uderzenia. Ochraniacze są zintegrowane z kontrolerem wentylacji obiektywu, aby zapobiec parowaniu i zapewnić doskonałą wentylację. 
BEZPIECZNY PROJEKT - Marka Rudy Project dąży do nadania najwyższego poziomu bezpieczeństwa produkowanym przez siebie produktom. Okulary wykonane przez nią są przygotowane, by zapobiegać wszelkim urazom powstałym w przypadku upadków, uderzeń i kolizji.


Soczewki ImpactX


Soczewki ImpactX są dożywotnio niezniszczalne. Ich molekularne półsztywne właściwości zapewniają unikalne zarządzanie światłem i niezrównaną ochronę oczu przed promieniami słonecznymi i warunkami atmosferycznymi. Wystawione na jasne światło soczewki ImpactX przyciemniają się w ciągu kilku sekund i osiągają ustalony kolor z początkowego stanu przezroczystości. Nietłukące się soczewki ImpactX poprawiają kontrast, poprawiają ostrość widzenia i postrzeganie głębi. Soczewki ImpactX są o 16% lżejsze niż CR-39 i o 10% lżejsze niż poliwęglan; charakteryzują się niższym naprężeniem wewnętrznym i dyspersją chromatyczną niż poliwęglan, co skutkuje ostrzejszym obrazem, wyższą rozdzielczością i zapewnia większy komfort wizualny.


Rudy Project to marka, której zamierzeniem od początku było dostarczanie produktów, które poprawią osiągi sportowe zawodników różnych dyscyplin. Można z całą pewnością stwierdzić, że Rudy Project od startu działalności do dnia obecnego pozostaje liderem w branży optyki sportowej nie tylko na starym kontynencie. Marka bez ustanku inwestuje w rozwój technologii materiałowych, stosowanych w produkcji soczewek i oprawek. Rudy Project odznacza się zamiłowaniem do technologii, pasją dla nowoczesnego stylu i wzornictwa oraz uwagą poświęcaną jakości. Bliska współpraca z tysiącami zawodowych sportowców pozwala na implementowanie płynących od nich wskazówek i ciągłe dążenie do tworzenia coraz lepiej dopasowanej oferty. Musi ona spełniać najwyższe oczekiwania i wymogi zawodowych sportowców i radzi sobie z tym doskonale.


zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem