Okulary Rudy Project Propulse Readers RP Optics Smoke Black

494.93 zł
660.00 zł
-25%
Najniższa cena z 30 dni: 494.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
SP62B10NA062000
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Okulary Rudy Project Propulse Readers


Propulse Readers marki Rudy Project to doskonałe okulary dla sportowców, którzy potrzebują wsparcia podczas czytania. Soczewka powiększająca jest bezproblemowo zintegrowana z dolną częścią soczewki przeciwsłonecznej RP Optics. Soczewki przeciwsłoneczne oferują transmisję światła na poziomie 11% i filtr kategorii 2 zapewniający ochronę przed słońcem. Doskonale sprawdza się podczas czytania, przeglądania map, czy obsługi ekranów urządzeń elektronicznych takich jak telefon, GPS lub licznik rowerowy.


 • Producent: Rudy Project
 • Model: Propulse Readers
 • Aktywność: kolarstwo / bieganie / outdoor
 • Kolor oprawek: czarny
 • Powiększenie: +2.00
 • Transmisja światła: 11%
 • Kategoria filtra: 2
 • Waga: 26 g
 • Typ soczewki: RP Optics
 • Kolor soczewki: Smoke BlackCechy produktu:

 • Stylowy design oprawek
 • Soczewka powiększająca ułatwiająca czytanie


Soczewki RP Optics


Dla poszczególnych warunków oświetleniowych Rudy Project oferuje zaawansowane technicznie specjalistyczne soczewki o wysokiej jakości widzenia dostosowane do potrzeb każdego użytkownika. Różne soczewki umożliwiają działanie i poprawianie wyników w każdych warunkach świetlnych lub atmosferycznych, jakie można napotkać. RP Optics to filozofia projektowania, która ma na celu poprawę wydajności wizualnej i ochrony oczu za pomocą selektywnych soczewek o wysokiej wydajności optycznej i mechanicznej, w połączeniu z najbardziej zaawansowanymi technologiami i zastosowaniami naukowymi. Soczewki RP Optics mają cechy wspólne dla każdego rodzaju soczewek, takie jak neutralizowanie promieniowania ultrafioletowego całkowicie do 400 nm (ochrona UV 400) i utrzymywanie spójności kolorów nawet przy ciemnych filtrach. Zdaniem Rudy Project nie wystarczy chronić oczu przed niebezpiecznym promieniowaniem i czynnikami zewnętrznymi. Ważne jest również zwiększenie ostrości widzenia i zminimalizowanie zniekształceń, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości optyki odpowiedniej dla sportu. W niektórych ekstremalnych warunkach sportowiec musi polegać na technologiach zwiększających wydajność i minimalizujących zakłócenia. Z tego powodu inżynierowie Rudy Project rozszerzyli zakres filtrów o specjalne funkcje, w tym technologię przeciwmgłową, hydrofobową i fotochromową.


Rudy Project to marka, której zamierzeniem od początku było dostarczanie produktów, które poprawią osiągi sportowe zawodników różnych dyscyplin. Można z całą pewnością stwierdzić, że Rudy Project od startu działalności do dnia obecnego pozostaje liderem w branży optyki sportowej nie tylko na starym kontynencie. Marka bez ustanku inwestuje w rozwój technologii materiałowych, stosowanych w produkcji soczewek i oprawek. Rudy Project odznacza się zamiłowaniem do technologii, pasją dla nowoczesnego stylu i wzornictwa oraz uwagą poświęcaną jakości. Bliska współpraca z tysiącami zawodowych sportowców pozwala na implementowanie płynących od nich wskazówek i ciągłe dążenie do tworzenia coraz lepiej dopasowanej oferty. Musi ona spełniać najwyższe oczekiwania i wymogi zawodowych sportowców i radzi sobie z tym doskonale.


zamknij [x]