Olej do łańcucha Finish Line Ceramic Dry Lube

24.83 zł41.38 zł/100ml
29.90 zł
-17%
Najniższa cena z 30 dni: 24.83 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
400-00-60_BN_FL
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Olej syntetyczny Finish Line Ceramic Dry Lube


Prezentujemy Państwu profesjonalne produkty do czyszczenia i pielęgnacji części oraz podzespołów rowerowych uznanej amerykańskiej marki Finish Line. W asortymencie znajdują się smary, oleje do amortyzatorów, żele montażowe, odtłuszczacze oraz wiele innych produktów, dzięki którym będziemy w stanie w profesjonalny sposób konserwować najbardziej newralgiczne elementy naszego roweru, takie jak amortyzatory, hamulce czy łańcuchy. 

Oryginalny i najbardziej wszechstronny smar rowerowy w ofercie Finish Line'a jest teraz formułowany z wysokowydajnym nanoceramicznym azotkiem boru. Ta nieprzywierająca technologia ceramiczna jest w 100% pozbawiona fluoru, tworzy suchą warstwę „podobną do wosku”, przyciąga mniej brudu i zapewnia niski współczynnik tarcia przy długich okresach między kolejnymi smarowaniami. Dry Lube jest szczególnie zalecany do jazdy po drogach lub w terenie w suchych, brudnych i zapylonych środowiskach, ale dobrze radzi sobie w umiarkowanie mokrych warunkach. Dry Lube może być również stosowany do przerzutek, manetek oraz linek. Smar Dry Lube Finish Line zapewnia optymalną wydajność układu napędowego bez przyciągania nadmiernej ilości zanieczyszczeń ściernych.

  • Producent: Finish Line
  • Model: Ceramic Dry Lube
  • Wysokogatunkowy olej syntetyczny z wysokowydajnym nanoceramicznym azotkiem boru. 
  • Łatwo wnika do wnętrza smarowanych komponentów tworząc czystą powłokę o woskowej konsystencji do której nie przywiera kurz. 
  • Przeznaczony do jazdy w suchych warunkach i przy wysokim zapyleniu
  • Aplikator wspomaga nałożenie smaru
  • Pojemność: 60ml


Wyszukiwarka daje możliwość w łatwy i szybki sposób odnaleźć właściwy olejek. Wystarczy ustawić suwaki poszczególnych kryteriów zgodnie z własnymi preferencjami, aby wskazany został najbardziej odpowiedni olejek.


Wszystkie informacje znajdują się tutaj: Degreaser Selector Tool

Klienci kupili również

zamknij [x]