Kask rowerowy Fox Dropframe MIPS biały

764.24 zł
898.90 zł
-15%
Najniższa cena z 30 dni: 764.24 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
31931_579_M
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Kask rowerowy Fox Dropframe to model zaprojektowany przede wszystkim dla miłośników jazdy Enduro. Jest on wyjątkowo lekki i świetnie dopasowujący się do głowy, a przy tym gwarantujący doskonałą ochronę. Chociaż kask należy do typu otwartego, jego struktura chroni również szczękę oraz uszy.

 

Ogromnym atutem modelu jest wykorzystanie w nim technologii MIPS. To coraz popularniejsze rozwiązanie sprawia, że głowa rowerzysty jest lepiej chroniona. Szczególnie dobrze się ono sprawdza podczas uderzeń bocznych, ponieważ MIPS zwiększa absorpcję energii przez kask.

 

Wewnątrz kasku producent umieścił wkładkę Varizorb EPS o podwójnej gęstości, która ma za zadanie w razie uderzenia rozłożyć jego siłę na większym obszarze. Ponadto Fox postawił na wyjmowaną, nadającą się do prania wyściółkę antybakteryjną, która skutecznie odprowadza wilgoć, aby zawsze dawać rowerzyście uczucie świeżości.

 

Duże znaczenie ma także skuteczna wentylacja. Firma Fox w Dropframe umieściła aż 8 wlotów i 7 wylotów powietrza, które mają sprawić, że niezależnie od warunków cyrkulacja będzie na najwyższym poziomie. Pomaga w tym nieruchomy daszek, który wspiera kierowanie zimnego powietrza do wlotów w kasku.

 

W komplecie znajdują się dodatkowe poduszki pozwalające na dopasowanie kasku.

 

 

Specyfikacja

Marka FOX
Przeznaczenie enduro
Rozmiar M
Obwód głowy 54-56 cm
Technologia  MIPS
Kolor biały (Vintage White)

Klienci kupili również

zamknij [x]