Kask rowerowy Abus StormChaser miedziany

589.34 zł
749.90 zł
-21%
Najniższa cena z 30 dni: 589.34 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
5533
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Kask rowerowy ABUS StormChaser to sprawdzony, wygodny, a przede wszystkim lekki kask szosowy stworzony dla wszystkich miłośników dużej prędkości. Jeżeli interesuje Cię wspominany rodzaj kolarstwa albo jeździsz na rowerze przełajowym lub gravelowym – ABUS StormChaser powinien przypaść Ci do gustu!

 

Obie warstwy kasku – skorupa zewnętrzna oraz wewnętrzna pianka EPS absorbująca wstrząsy, połączone zostały na wczesnym etapie produkcyjnym. Jest to tzw. technologia In-mold, która bardzo dobrze wpływa na właściwości ochronne tego modelu, a także jego trwałość. Z kolei samą bryłę kasku zaprojektowano w taki sposób, aby była jak najbardziej opływowa, ułatwiając tym samym osiąganie wysokich prędkości.

 

Kask rowerowy ABUS StormChaser jest bardzo skutecznie wentylowany, co stanowi jeden z jego podstawowych atutów. Ma aż 24 otwory (7 wlotów i 16 wylotów powietrza) i korzysta z nowoczesnego systemu służącego do utrzymania optymalnej temperatury pod kaskiem – Forced Air Cooling.

 

Projektanci wiele starań dołożyli do tego, by ABUS StormChaser był wygodny. Dlatego postawili na system regulacji Zoom Ace z pokrętłem zintegrowanym z półpierścieniem obejmującym głowę użytkownika. Ponadto konstrukcja kasku jest przyjazna dla osób noszących dłuższe włosy spięte w kucyk lub związane w warkocz.

 

Ciekawymi i użytecznymi dodatkami są mocne odblaski, dzięki którym kolarz będzie dużo lepiej widoczny na drodze oraz tzw. AirPort, czyli specjalny, aerodynamiczny uchwyt na okulary.

 

 

Specyfikacja

Marka ABUS
Przeznaczenie szosa; gravel
Rozmiar M
Obwód głowy 54-58 cm
Technologia In-mold; Zoom Pro; Forced Air Cooling
Zapięcie klamra
Otwory wentylacyjne 23
Waga 220 g
Kolor miedziany (Metallic Copper); połysk

 

zamknij [x]