Abus

Jako niemiecki producent wysokiej klasy systemów bezpieczeństwa firma ABUS dba, aby jej produkty były niezawodne i trwałe oraz cechowały się maksymalną łatwością obsługi. Aby sprostać rosnącym wymaganiom użytkowników w sektorze prywatnym i komercyjnym, firma ABUS oferuje szeroki asortyment innowacyjnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa w domu, w podróży oraz bezpieczeństwa obiektów. Na całym świecie grupa zatrudnia około 3000 pracowników.


Początki firmy sięgają roku 1924. August Bremicker i jego synowie założyli w swojej piwnicy w miasteczku Voolmarstein małą fabrykę kłódek. Cztery pokolenia później firma rozrosła się do rozmiarów grupy korporacyjnej o globalnym zasięgu. Przez 85 lat ABUS kieruje się tym samym hasłem: „bezpieczeństwo oparte na jakości”. To nie tylko puste słowa. Marka regularnie zdobywa liczne nagrody za swoje produkty oraz realizację i wdrażanie innowacyjnych koncepcji w zakresie bezpieczeństwa budynków, pomieszczeń, samochodów i rowerów. Nie poprzestaje jednak tylko na zabezpieczeniach. W ofercie znajdziemy także wysokiej klasy kaski rowerowe.

zobacz więcej »
Cena
Dostępność
Tylko dostępne
Ocena klientów

ABUS to profesjonaliści w dziedzinie zabezpieczeń. Nie ważne, czy chcesz uchronić swój rower przed kradzieżą, swoją głowę przed urazem. ABUS sprawdzi się w obu przypadkach. Firma szczyci się najnowocześniejszymi rozwiązaniami. ABUS posiada szeroką ofertę zabezpieczeń dla każdego. Kaski rowerowe ABUS konstruowane przez niemieckich profesjonalistów są wykonane z wysokiej jakości, odpornych na wstrząsy materiałów. ABUS dba zarówno o namłodszych oferując kaski dziecięce, jak i wieloletnich użytkowników jednośladów i zawodowców. 

ABUS działa w Niemczech od ponad 80 lat. ABUS wyprzedza metody złodziei i wie jak uchronić nasz sprzęt przed kradzieżą, a jako ekspert w temacie "bezpieczeństwa mobilnego" zapewnia beztroską jazdę z solidnymi kaskami.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]