Bagażnik rowerowy tylny Woom Pickup

169.34 zł
178.90 zł
-5%
Najniższa cena z 30 dni: 169.34 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
WOOMPICKUP3G
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Bagażnik rowerowy tylny Woom Pickup to oryginalne rozwiązanie dla najmłodszych rowerzystów. Wielu miłośników jednośladów uwielbia mieć zawsze pod ręką najprzydatniejsze rzeczy, dlaczego inaczej miałoby być w przypadku dzieci? Austriacki producent Woom zdecydował się wyjść naprzeciw potrzebom młodych cyklistów i zaprojektował bagażnik rowerowy tylny Woom Pickup!

 

Model wykonany jest z bardzo lekkiego aluminium (by nie obciążać roweru malucha) oraz przygotowano go do montażu nad tylnym kołem (jest to możliwe także, kiedy dziecko korzysta z błotników). Konstrukcja bagażnika sprawia, że w razie potrzeby podepniesz do niego także dodatkowe sakwy.

 

Bagażnik rowerowy tylny Woom Pickup wyposażony jest w 2 paski elastyczne, które pozwolą bezpiecznie umocować wiezioną zabawkę czy inne skarby dziecka. Warto również zwrócić uwagę na zintegrowany odblask, o który producent wzbogacił model. Dzięki niemu młody kolarz będzie bezpieczniejszy na drodze w warunkach słabego oświetlenia.

 

Bagażnik Pickup jest kompatybilny z klasycznymi rowerkami serii Woom wyprodukowanymi po 2021 r. Nie pasuje do wariantów z linii Woom Off i Up.

 

 

Specyfikacja

Marka WOOM
Ładowność 18 kg
Kompatybilność Woom 3
Materiał aluminium
Montaż widelec tylny
Do koła 16"
Waga 550 g
Kolor czarny

Klienci kupili również

zamknij [x]