Aktywna piana do mycia roweru Bike on Wax

39.44 zł7.89 zł/100ml
51.90 zł
-24%
Najniższa cena z 30 dni: 39.44 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
144_50_003
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Aktywna piana do mycia roweru Bike on Wax jest profesjonalnym i uniwersalnym środkiem, który można wykorzystywać do dbania o czystość jednośladu. Dzięki niemu bez przeszkód pozbędziesz się zabrudzeń oraz błota z ramy. Co więcej, aktywna piana Bike on Wax sprawdza się także przy odtłuszczaniu roweru, więc upora się też z pozostałościami smaru i oleju.

 

Aktywna piana do mycia roweru Bike on Wax ma w swoim składzie dodatki antykorozyjne. Środek można bezpiecznie stosować na powierzchniach karbonowych, aluminiowych, stalowych, plastikowych oraz gumowych, a także lakierowanych. Piana szybko odparowuje, nie pozostawiając zacieków. Nie jest szkodliwa dla środowiska naturalnego i może być aplikowana na hamulce.

 

Producent zaleca używanie preparatu w rękawicach ochronnych. Należy nanieść go na wybraną powierzchnię za pomocą spieniacza z odległości ok. 15 cm. Następnie po odczekaniu chwili rower można umyć wilgotną gąbką bądź miękką szczotką. Po czyszczeniu jednoślad zawsze należy spłukać wodą. Pamiętaj, aby nie dopuścić do zaschnięcia piany na rowerze. Nie stosuj również preparatu na ostrym słońcu.

 

 

Specyfikacja

Marka BIKE ON WAX
Zastosowanie mycie roweru
Pojemność 500 ml
Kolor czarny

Klienci kupili również

zamknij [x]