Opona Continental Grand Prix 4 Season 700 Vectran zwijana

249.13 zł
298.90 zł
-17%
Najniższa cena z 30 dni: 249.13 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
CO0100173
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
Opona szosowa Continental Grand Prix 4 Season

Opona szosowa na każdy sezon. Wysoka ochrona przed przebiciem i wytrzymałość wyróżniają oponę Grand Prix 4-Season. Cechuje się wysoką wydajnością i świetną przyczepnością do podłoża. W zawodach i na trasie kolarze zyskują na ekstremalnej wytrzymałości dzięki materiałowi DuraSkin®. Niezawodny towarzysz na różne trasy.

  • Producent: Continental
  • Model: Grand Prix 4 Season
  • Rozmiar: 28” 700x23
  • Wersja / wykonanie: Zwijana, Dura Skin
  • Technologie: Double Vectran Braker,
  • Oplot: 3/330 TPI
  • Ciśnienie robocze: 110-120 PSI
  • Waga: 230g

Technologia antyprzebiciowa Vectran™ - Wyznacznik standardów ochrony przed przebiciem Vectran™ to syntetycznie produkowane włókno zainspirowane naturą. Tak jak pajęcza nić, Vectran™ to polimer ciekłokrystaliczny [LCP]. Materiał Vectran™ jest przędzony ze stopionego ciekłego polimeru Vectra i dalej przetwarzany w celu uzyskania specjalnej przędzy. Podobnie jak Vectran™ nić pajęcza ma olbrzymią wytrzymałość na rozdarcie i bardzo niską masę. To idealne cechy materiału, który wykorzystujmy w oponach rowerowych Continental typu premium jako wkładka chroniąca przed przebiciem. Vectran™ Breaker jest lżejszy, bardziej elastyczny i skuteczniej chroni przed przecięciami niż porównywalne oploty nylonowe. Vectran™ Breaker nie wpływa negatywnie na opory toczenia.

DuraSkin® - Opony wyposażone w ochronę ścianek bocznych DuraSkin® muszą być w stanie toczyć się przez wszelkie przeszkody. Są używane w najtrudniejszych warunkach. Na rowerach kurierów opony te ocierają się o krawężniki, a na rowerach turystycznych przejeżdżają całe kontynenty, bez skazy. W kolarstwie wyścigowym stawiają czoła tak ciężkim próbom, jak wyścig Paryż-Roubaix. ysokiej jakości materiał poliamidowy chroni osnowę opony przed najgorszymi warunkami. Opony te są bardzo rozpoznawalne dzięki brązowym ściankom bocznym.


Klienci kupili również

zamknij [x]