Continental

Filtry
Cena

Continental - opony rowerowe

Produkowane przez markę Continental opony rowerowe są jednymi z najbardziej znanych i cenionych opon na świecie. Jest to zasługa rzetelnego podejścia do klienta i otwartości inżynierów pracujących w firmie na potrzeby współczesnych rowerzystów. Obecnie na oponach rowerowych Continental jeździ wielu czołowych zawodników właściwie wszystkich dyscyplin rowerowych.

 

Opony rowerowe Continental są produkowane w wielu wariantach, dlatego też niezależnie od tego, czy uprawiasz kolarstwo szosowe, przełajowe, gravelowe, triathlon, XC, Enduro, Downhill, czy trial – do każdej dyscypliny znajdziesz całą linię specjalnie zaprojektowanych opon. Od najtańszych, treningowych modeli po wysokiej klasy opony wyścigowe, które spełnią wymagania profesjonalistów. Cechą charakterystyczną dla wszystkich opon rowerowych Continental jest wytrzymałość i najniższe możliwe dla danego modelu opory toczenia. Tę samą, cenną właściwość ma również każda szytka Continental. Kupując oponę, czy szytkę wyprodukowaną przez Continental można też zaopatrzyć się w zestaw naprawczy do opon lub klej do szytek. Firma produkuje także tego typu elementy, niezbędne w codziennym ekwipunku każdego rowerzysty. W wyjątkowej sytuacji, takiej jak na przykład najechanie na mocny i ostry gwóźdź, który przebije każdą oponę, zestaw naprawczy pozwoli na szybkie zreperowanie oraz uszczelnienie uszkodzonej opony i kontynuowanie jazdy. Tego typu wyposażenie niewiele waży, a może uratować sytuację wtedy, kiedy wydaje się beznadziejna.

 

Wracając jednak do samych opon, nie sposób nie wspomnieć także o bezpieczeństwie, ponieważ Continental kładzie bardzo duży nacisk na jak najlepszą ochronę użytkowników swoich opon przed wypadkami. Stąd inicjatywa Wizja Zero, której celem jest wyeliminowanie wypadków drogowych, w których ludzie doznają obrażeń lub giną. Propagowanie tej inicjatywy możliwe jest dzięki partnerstwu marki Continental z dużymi i ważnymi wydarzeniami w świecie kolarstwa, takimi jak wspomniane wyżej Tour de France i Giro D'Italia, ale również Prudential RideLondon i Vuelta a Espana. Stworzone przez Continental opony rowerowe używane są tam przez profesjonalnych kolarzy, biorących udział w wyścigu, a także przez samochody oraz motocykle, które zabezpieczają zawodników. Świadczy to o dużym zaufaniu organizatorów i wysokiej jakości opon Continental. 

Continental - dętki

Poza oponami, produktem zasługującym na dużą uwagę jest każda produkowana przez markę Continental - dętka. Wszyscy profesjonalni rowerzyści wiedzą, jak istotny dla bezpiecznej i efektywnej jazdy jest ten nierzucający się w oczy element naszego roweru. Dobra dętka musi wykazywać się dużą odpornością na uszkodzenia, ale także dobrze utrzymywać ciśnienie powietrza. Continental produkuje dętki, które cechują się świetną wytrzymałością, dzięki czemu zyskały uznanie wśród szerokiego grona odbiorców. Podobnie jak w wypadku opon, każda dętka Continental jest projektowana przez profesjonalistów, którzy znają potrzeby kolarzy i wiedzą jak je zaspokoić.

 

Dzięki temu rowerzysta nie musi szukać poszczególnych produktów u różnych producentów i może śmiało sięgnąć po oponę i dętkę marki Continental, ciesząc się pewnością wysokiej jakości wykonania i niezawodności właściwych dla produktów tej firmy. Oszczędzi to także czasu i nerwów związanych z długimi poszukiwaniami. Omawiając dętki rowerowe nie sposób jednak nie wspomnieć Innych elementów produkowanych przez firmę Continental. Zajmuje się ona także produkcją taśm i mleczek do systemów bezdętkowych. Continental zadbało, aby płyny te pozwalały doskonale wypełnić oponę, a przy tym nie wchodziły z nią w reakcje chemiczne. Zapewni to użytkownikowi bezpieczeństwo oraz pewność, że opona nie ulegnie uszkodzeniu w wyniku kontaktu z mleczkiem. Produkcja zarówno opon zwykłych, jak i bezdętkowych, a także dętek, szytek, zestawów naprawczych, klejów do szytek oraz taśm i mleczek do systemów bezdętkowych czyni markę Continental uniwersalną i sprawia, że jest ona doskonałym wyborem dla każdego rowerzysty - zarówno amatora, który rekreacyjnie jeździ na rowerze, jak i profesjonalnego kolarza, który dzięki swoim osiągnięciom na dużych wyścigach i znanych imprezach sportowych jest ceniony na całym świecie.

Continental - nowoczesne technologie i największe osiągi

Firma Continental jest znana nie tylko z projektowania wielu modeli treningowych i przeznaczonych dla mniej wymagających użytkowników, ale przede wszystkim z produkcji opon najwyższej jakości. Jej renoma opiera się na najnowszych innowacjach i surowych standardach jakości, które przyciągają uwagę zawodowych kolarzy z różnych dyscyplin.

 

Jeden z czołowych modeli, Continental Competition, dedykowany jest do jazdy szosowej. Wykorzystuje on zaawansowaną technologię BlackChili Compound oraz wytrzymałą wkładkę antyprzebiciową Vectran Breaker, co nadaje mu przewagę nad konkurencją. W zawodach MTB XC i Maratonach kolarze cenią sobie model Race King, który łączy niskie opory toczenia z doskonałą przyczepnością w terenie.

 

Wszystkie flagowe modele opon Continental potwierdzają, że marka ta skupia się na zapewnieniu użytkownikom komfortu i szybkości na każdym rodzaju nawierzchni. Niezależnie od warunków, opony Continental pomagają osiągnąć sukces zarówno w zawodach, jak i w codziennej jeździe.

 


 
zamknij [x]