Zestawy naprawcze do opon rowerowych

Filtry
Marka
Continental
Crank Brothers
Lezyne
Muc-Off
Park Tool
Peatys
Voxom
Zefal
Cena

Klasyczna łatka i do przodu

Typowy klasyczny zestaw to łatka plus łyżki. Lezyne wpadło na pomysł jak to umiejętnie zamknąć w kapitalną całość - polecamy zestaw Lever Kit, gdzie oprócz łatek jest jeszcze płytka piłująca a etui zamykacie przy użyciu łyżek do opon. Jesteś w większej potrzebie - kup zestaw Park Toola o kodzie WTK 2 - to kompletny mini warsztat dzięki któremu zmiana dętki i naprawa jej nawet w warunkach "bojowych" to nie kłopot. Jeśli potrzebujemy tylko dętek i łyżki - warto zwrócić się w kierunku firmy Continental - tworzy ona świetne zestawy zawarte w etui, za niedużą cenę. Po użyciu zawartych w nich dętek możemy wykorzystać je ponownie.

 

Klasyczny zestaw naprawczy do opon to idealne wyjście awaryjne w każdej sytuacji jaką możemy spotkać związanej z uszkodzeniem ogumienia.

Zestaw naprawczy do opon rowerowych typu tubeless

Nowoczesne ogumienie bezdętkowe to rewolta w poruszaniu się rowerem - wymaga jednak innego podejścia przy kwestiach naprawy. Tubeless z założenia powinien pozostać na obręczy, a uszkodzenia niweluje będące jego integralną częścią mleczko uszczelniające. Przy większych uszkodzeniach, jakie się przecież Wam na pewno zdarzą, konieczny jest jeszcze rozwiertak i zatyczki - w połączeniu z mleczkiem załatasz każdą dziurę w swoim ogumieniu. Lezyne proponuje nam taki zestaw mocowany we wnętrzu kierownicy jako jej zaślepka Tubeless Insert Kit, podobnym torem poszli też inni producenci: Muc-Off ma genialny Stealth Tubeless Puncture Plug z dodatkowym narzędziem do przycinania i zatyczkami w kilku średnicach, a kolejny dobry przykład to Peaty's Holeshot Plugger Kit.

 

Wybór należy do Was - posiadamy szeroką gamę produktów, w różnych kolorach (w końcu muszą pasować do Waszych rowerów!), rozmiarach i o różnym stopniu wyposażenia. Z pewnością swobodnie dopasujecie się do nich także pod względem finansowym, zapewniając sobie wysoki poziom i doskonałą jakość.

 


zamknij [x]