Uszczelniacze do opon rowerowych

Filtry
Marka
Continental
Dynamic Bike Care
Effetto Mariposa
Finish Line
Maxima
Mitas
Motul
Muc-Off
Panaracer
Peatys
Schwalbe
Trezado
Vittoria
WTB
Zefal
Cena
Pojemność
1L
5L
10ml
60ml
75ml
80ml
100ml
118ml
120ml
125ml
150ml
200ml
240ml
250ml
300ml
473ml
500ml
600ml
946ml
950ml
1000ml

Mleczko do opon rowerowych - niezawodna ochrona

Schwalbe Doc Blue, Trezado, cała gama produktów Zefal, SKS, świetnego Trezado, czy w pełni profesjonalne Effetto Mariposa - to najlepsze obecnie środki na rynku. Są to mleczka do opon rowerowych oraz mleczka do opon bezdętkowych, które świetnie spełnią swoją rolę, a ich różnorodność i wiele rodzajów pojemności pomoże Wam dopasować swój budżet do ich stosowania. To doskonała chemia, która nie wymaga wyspecjalizowanego sprzętu - najczęściej środki te to przemyślana forma tubki lub buteleczki ze zintegrowanym dozownikiem. Umieszczacie go w wentylach swoich kół i wlewacie do środka dedykowaną ilość środka.

 

Po wlaniu mleczka producenci wymagają, aby koło położyć poziomo i co określony czas delikatnie potrząsnąć - sprzyja to równomiernemu rozprzestrzenieniu się mleczka, a w wypadku tubelessów jest wręcz konieczne, by działało zgodnie z przeznaczeniem. Środek rozlewa się po wewnętrznej stronie opon i tworzy samo uszczelniającą się barierę, która działa automatycznie po każdym przebiciu ogumienia. Do pełnego utwardzenia pozostawiacie je w spokoju na określony czas - następnie możecie cieszyć się nową jakością na swoich kołach.

 

Pewną trudność może przysparzać założenie opon typu tubeless jak i bardziej wyrafinowanych od opon szytek - wraz z mleczkiem warto byście uzupełnili swój warsztat o dedykowane taśmy. Wszelkie uszczelniacze i mleczka są przez nas sprawdzone, pochodzą od markowych producentów i zastosowane zgodnie ze specyfikacją mogą podnieść poziom Waszego komfortu i wygody w używaniu rowerów. Szosa, MTB, trekking - niezależnie od tego, co robicie i jak intensywnie, dobre mleczko uszczelniające pomoże Wam w realizacji swoich pasji i zamierzeń. Całą resztą możemy zająć się my - zapraszamy do skorzystania z oferty, dopasowania środków do swoich potrzeb, sprzętu i możliwości finansowych. Pomożemy w każdym aspekcie, a bogata gama produktów jest w stanie wypełnić Wasze potrzeby i zabezpieczyć opony przed każdą podróżą.

 


zamknij [x]