SKS

Kategorie
Filtry
Cena

Błotniki SKS - ochrona absolutna

Błotniki SKS to szeroki wybór modeli, które będą pasować praktycznie do każdego roweru. Niezależnie czy posiadamy składaka na kołach 20 cali, czy też rower MTB na szerokich oponach o średnicy 29 cali. Od klasycznych aluminiowych lub metalowych błotników montowanych na śruby po cienkie i lekkie błotniki z tworzywa, które możemy zamontować na obejmy do roweru szosowego, w którym próżno szukać jakiekolwiek miejsca na śrubę.

 

Błotniki SKS projektowane są w oparciu o modele komputerowe, które mogą uwzględnić mnóstwo czynników wpływających na skuteczność ich działania. Nic jednak nie zastąpi prawdziwych testów terenowych, które także wielokrotnie są powtarzane w przeróżnych okolicznościach. Dzięki temu możemy być pewni, że błotniki SKS poradzą sobie w każdych warunkach, niezależnie do jakiego roweru je przymocujemy.

Pompki SKS dzięki którym wysokie ciśnienie to nie problem

Pompka SKS to, jak wspomnieliśmy jeden z dwóch głównych filarów, na których opiera się oferta niemieckiego producenta. Szeroki wybór obejmuje ręczne pompki, które dostaniemy za nieco ponad 10 zł, jak i zaawansowane modele wyposażone w wężyk służący do łatwiejszego i bardziej bezpiecznego pompowania, uszczelnioną obudowę z aluminium, duże ciśnienie maksymalne oraz uchwyt do przymocowania pompki przy rowerze.

 

Zupełnie inną kategorią są pompki podłogowe, które także mają ogromną grupę fanów. Zdecydowanie najwięcej pozytywnych opinii zbiera legendarna Rennkompressor. Wyposażona w stalowy cylinder, precyzyjny manometr, ergonomiczną rączkę, sprężynowy odbojnik i stabilną podstawę. Jest to pompka, która od kilkunastu lat służy za wzór do naśladowania dla innych producentów i jest największą dumą marki SKS.

Inne akcesoria SKS Germany

Wśród innych ciekawych akcesoriów stworzonych przez markę SKS warto naszym zdaniem zwrócić uwagę na torebki i torby do bikepackingu, narzędziowniki oraz Airspy – czyli zestawy czujników ciśnienia, które po nałożeniu na wentyl przekazują za pomocą ANT+ lub Bluetooth informację na temat poziomu ciśnienia w naszych oponach. Na osobną wzmiankę zasługują także uchwyty i pokrowce na telefony. Dzięki swojej serii Compit, SKS pokazał, że nie chce na tym polu gonić konkurencji lecz planuje od razu pozostawić ją w tyle.

 

Nie sposób wymienić wszystkie produkty marki SKS oraz ciekawostki z nimi związane. Najlepiej po prostu przejrzeć naszą ofertę i wypróbować przynajmniej jeden z wielu fantastycznych produktów, które się w niej znajdują. Zachęcamy do zakupów!

 


zamknij [x]