Opony rowerowe 24 cale

Filtry
Marka
Accent
Author
Continental
CST
Maxxis
Michelin
Mitas
Schwalbe
XLC
Cena
Typ
drutowa
zwijana
Przeznaczenie
BMX
DH
Enduro
MTB
do e-bików
do wózków inwalidzkich
gravel
trekking/miejskie
Szerokość opony
1 3/8"
1,00"
1,10"
1,75"
1,85"
1,90"
1,95"
2,00"
2,10"
2,15"
2,30"
2,35"
2,40"

Opony rowerowe 24 cale do miejskiej dżungli

To całkiem pokaźny zbiór ogumienia, w którym opony rowerowe 24" mają solidną reprezentację. Świetnie sprawdzą się przy mniejszych rowerach, zapewniając im jakość dostępną w większych - bez żadnych ustępstw z racji rozmiaru. Gama produktów jest tu naprawdę duża i pozwala na zupełnie swobodne dopasowanie opony pod osobiste preferencje, potrzeby i kierunki rozwoju. Bardzo atrakcyjne ceny są efektem naszej współpracy z dystrybutorami, a to pozwala dać Wam markowe modele opon w atrakcyjnych cenach. Wśród szerokiego wachlarza możecie znaleźć tak udane modele jak między innymi: XLC VT Street, Schwalbe Roadcruiser, Accent Raptor, CST Control Viva, Mitas Walrus, Dart i Hook - świetna relacja ceny do jakości. Obecne są tu też flagowe modele danego producenta jak Schwalbe Marathon Plus i Delta Cruiser oraz Continental Contact Plus. Tak szeroki wybór pozwala na łagodny dla kieszeni upgrade sprzętowy i jakościowy.

Jakość i bezpieczeństwo

Opony rowerowe 24 cale nie ustępują jakością ogumieniu z większej "rozmiarówki". Wszystkie firmy zajmujące się ogumieniem traktują ten segment bardzo poważnie jako wstęp do bardziej zaawansowanych przygód z jednośladem a co za tym idzie - świetną inwestycję we własną relację z klientem. Mamy tu więc odpowiedniki dorosłych rozmiarów opon i zupełnie identyczne technologie - pasy antyprzebiciowe, doskonałe i przemyślane bieżniki, jak również atrakcyjne wzornictwo i estetykę wykonania. Co za tym idzie - również bezpieczeństwo zapewniane przez taką oponę jest identyczne jak w rowerach o większych kołach.

 

Wybierając markowy produkt dajecie sobie skuteczną inwestycję we własny komfort i bezpieczeństwo. Jeśli służy on Waszym dzieciom - to tym bardziej istotny argument. Zapewniamy Wam więc produkty o sprawdzonej jakości, bezkompromisowe, gotowe spełniać Wasze potrzeby i iść razem z Wami w kierunku rozwoju jaki obierzecie. We wszystkich wątpliwościach jesteśmy gotowi wesprzeć Was fachową wiedzą praktyczną i pomóc w odpowiednim doborze opon. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 


zamknij [x]