Continental Grand Sport Race 700c NyTech Breaker Opona szosowa zwijana

139.13 zł
174.90 zł
-20%
Najniższa cena z 30 dni: 139.13 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
CO0150141
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Opona szosowa Continental Grand Sport RaceOpona Continental Grand Sport Race wykazuje najwyższą wydajność. Perfekcyjne połączenie wysokiej ochrony przed przebiciem, komfortu i lekkości jazdy czyni ją idealną na zawody i trasy. Inne zalety to dobra przyczepność na zakrętach oraz wytrzymałość. Partner na każde duże wyzwanie.

  • Producent: Continental
  • Model: Grand Sport Race
  • Rozmiar: 700 x 32 (ETRTO 32-622)
  • Wersja: Zwijana
  • Technologie: NyTech Breaker, Pure Grip Compound
  • Oplot: 3/180 TPI
  • Ciśnienie robocze: 65-102 PSI
  • Waga: 370g

NyTech Breaker - nowy system ochrony przed przebiciem NyTech został opracowany na podstawie sprawdzonego oplotu Continental SafetySystem. Zastosowana nylonowa tkanina jest odporna na przebicia i przecięcia w takim stopniu, jak Kevlar wzmocniony włóknami o wysokiej wytrzymałości, ale zapewnia niższe opory toczenia i niższą masę. Oplot NyTech zajmuje miejsce między Oplotm SafetySystem i PolyX, jako skuteczniejsza osnowa chroniąca przed przebiciem w sektorze wyczynowym.

PureGrip Compound. Ta technologia stworzona na bazie mieszanki krzemionkowej oryginalnie była przeznaczona na rynek wyczynowy, jednak po intensywnych pracach w naszym dziale badań i rozwoju w fabryce w Korbach opracowano zaawansowaną nową mieszankę z wybitnymi właściwościami łączącymi przyczepność i zdolność jazdy w trudnym terenie. Ta nowa mieszanka gumy, której nadano jasną nazwę „PureGrip” (z ang. czysta przyczepność) stoi tuż poniżej BlackChili Compound i wykorzystywana jest w wyczynowych produktach zarówno w sektorze rowerów szosowych, jak i górskich. Mieszanka ta gwarantuje świetną przyczepność, ale jest także trwała i bardzo wytrzymała, ma wszystkie charakterystyczne cechy opon Continental.

Klienci kupili również

zamknij [x]