Łańcuch Kryptonite Kryptolok Combo

269.34 zł
418.90 zł
-36%
Najniższa cena z 30 dni: 269.34 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
K003267
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Marka Kryptonite słynie z wysokiej jakości zapięć rowerowych, które produkowane są z myślą o zapewnieniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa.


Wyroby tego producenta odznaczają się innowacyjnością rozwiązań, trwałością materiałów oraz solidnym wykonaniem. Firma Kryptonite uchodzi obecnie za światowego lidera w tworzeniu zapięć rowerowych.


  • Czteroboczne ogniwa grubości 9 mm wykonane z potrójnie utwardzanej stali z domieszką manganu
  • Odporna, nylonowa osłona zapobiega zarysowaniom lakieru
  • Zamek zabezpieczony przed próbami podważania i rozwiercania
  • Łańcuch zakończony metalowym trzpieniem
  • Certyfikat: European Testing AgenciesAnti Thief Protection Offer

Anti-Thief Protection Offer


Jeśli Twój rower zostanie skradziony w wyniku otwarcia lub wyłamania zapięcia Kryptonite, producent zwróci klientowi podstawowy koszt zakupu pojazdu. ATPO jest ofertą opcjonalną, klient musi się zarejestrować na stronie producenta, aby móc z niej skorzystać! Więcej informacji o znajdziesz tutaj.


Dożywotnia gwarancja Kryptonite

Lifetime Warranty 


Producent obejmuje dożywotnią gwarancją swoje produkty. Gwarancji podlegają wszystkie wady materiałowe i wykonawcze. Należy pamiętać, że gwarancja jest wyłączna dla pierwotnego użytkownika produktu i jest niezbywalna. Niektóre produkty zawierają ograniczenia gwarancyjne lub jej różne okresy. Więcej informacji na stronie kryptonitelock.com


Combo Safe Program

Combo Safe Program


Zarejestruj swój wstępnie ustawiony lub resetowalny zamek na szyfr u producenta bez żadnych opłat. Jeśli zapomnisz swoją kombinację do zabezpieczenia Kryptonite, możesz skontaktować się z producentem a on udostępni Ci kod do Twojego zabezpieczenia. Więcej informacji na stronie kryptonitelock.comJak wybrać zapięcie KryptoniteSpecyfikacja

MarkaKRYPTONITE
Grubość9 mm
Długość90 cm
Mocowanie na ramęnie
Kolorczarny
Typ zamkana szyfr
Stopień bezpieczeństwa wg producenta6/10
Waga2,65 kg

Klienci kupili również

zamknij [x]