Kryptonite

(159)
Cena
Ocena klientów

Jak zaczynała firma Kryptonite

"Inwestujemy dużo serca, pasji i środków finansowych w nasze rowery, dlatego chcemy zapobiec, by trafiły one w niepowołane ręce. Aby chronić nasze dwukołowe pojazdy przed nieprzyjemnymi sytuacjami, warto zawsze mieć ze sobą solidne zabezpieczenie, które wytrzyma nawet najwytrwalsze próby włamania."

 

Firma Kryptonite specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości zabezpieczeń rowerowych, które zniechęcą każdego potencjalnego złodzieja. Marka ta powstała w 1971 roku, kiedy Micheal Zane zainwestował wszystkie swoje oszczędności i stworzył pierwsze zamknięcie typu U-Lock. Od samego początku przedsiębiorstwo było związane z Nowym Jorkiem, a rok po założeniu marki odbyło się fascynujące wydarzenie. Rower został przykuty zamknięciem i pozostawiony na 30 dni i 30 nocy, aby sprawdzić, jak poradzi sobie w gangsterskiej dżungli. Wszystkie luźne części zostały skradzione, ale rama przetrwała, mimo że zabezpieczenie nosiło ślady próby zniszczenia. Po tej prezentacji firma Kryptonite przeżyła dynamiczny rozwój, stając się liderem w produkcji wszystkich środków ochrony przed kradzieżą rowerów, których celem jest zachowanie bezpieczeństwa naszych dwukołowych przyjaciół.

 

Oprócz zabezpieczeń rowerowych, firma produkuje również odpowiedniki dla motocykli, skuterów i quadów, a także oświetlenie rowerowe. Seria zabezpieczeń typu U-Lock, takich jak Evolution czy Messenger, zdobyła legendarną renomę, podobnie jak KryptoFlex, który stanowi doskonałą lekką ochronę za pomocą linki. Dzięki produktom Kryptonite możemy wrócić do naszych rowerów nawet po długim czasie i mieć pewność, że będą na nas czekały w tym samym miejscu.

Kryptonite - zabezpieczenia wysokiej jakości

Marka Kryptonite zabezpieczenia rowerowe traktuje jako filar swojej działalności do dzisiaj. Producent działa w branży rowerowej od ponad 40 lat i przez ten cały okres był wielokrotnie nagradzany za swoje dokonania. Kryptonite poza dużym rozgłosem był wielokrotnie nagradzany i otrzymał nagrodę Emmy za najbardziej kreatywny spot reklamowy, jaki powstał w tamtym okresie. Kryptonite to bez wątpienia jedna z kultowych marek znanych z niezawodnych zapięć rowerowych. Każde zapięcie Kryptonite posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa. Marka od ponad 40 lat tworzy praktycznie niemożliwe do sforsowania zapięcia rowerowe U-Lock, dlatego może się pochwalić bardzo dużym doświadczeniem w tym zakresie. 

 

Na dzień dzisiejszy w swojej bogatej ofercie Kryptonite posiada liczne modele blokad i zapięć o różnym stopniu odporności, wadze własnej oraz zróżnicowanej cenie. Dzięki temu można z łatwością dobrać odpowiednie zabezpieczenie roweru Kryptonite, które będzie go odpowiednio zabezpieczało w miejscu jego przechowywania. Wszystkie zapięcia rowerowe Kryptonite są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych oraz rozmiarowych. Innowacyjność produktów Kryptonite, ich szeroka asortyment, gruntowna znajomość trendów w branży rowerowej oraz pełne zaangażowanie całego zespołu produktowego w tworzeniu zapięć rowerowych pozwala uznać firmę Kryptonite za światowego lidera w produkcji zabezpieczeń rowerowych.

 

Oprócz najpopularniejszego u-locka marka Kryptonite produkuje także inne rodzaje zabezpieczeń rowerowych. Należy do nich zaliczyć także zapięcia łańcuchowe, linki, zapięcia składane oraz różnego rodzaju blokady zakładane na koła. Każde z oferowanych rozwiązań zapewnia wiele licznych zalet, które tylko czekają na to, abyś je odkrył. Poza u-lockami kolejnym polecanym produktem ze znakiem Kryptonite jest zapięcie składane. Ten rodzaj zabezpieczenia charakteryzuje się dużą kompaktowością i łatwością transportu. Warto wspomnieć również o rodzajach zamków w zabezpieczeniach Kryptonite. Poza oczywistym rozwiązaniem z kluczami marka Kryptonite oferuje również modele zabezpieczeń, które są wyposażone w zamki na szyfr. Dzięki niemu nigdy nie zgubimy swoich kluczy od zapięcia rowerowego.

Kryptonite - oświetlenie rowerowe bez granic

Czy wiedziałeś, że marka posiada w swojej ofercie także oznaczone swoim logiem Kryptonite oświetlenie rowerowe? Poza produkcją zaawansowanych technologicznie zapięciami rowerowymi marka zajmuje się również produkcją i sprzedażą bardzo wydajnego oświetlenia rowerowego dla każdego typu roweru. Amerykański producent poza zapewnieniem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa swoich klientów postanowił także zwiększyć ich widoczność na drogach, rozbudowując swój bogaty asortyment o lampki rowerowe Kryptonite. W ofercie znajdziesz zarówno lampki przednie, jak i tylne. Poza tymi oczywistymi rodzajami możemy także zaopatrzyć się w funkcjonalne zestawy lampek składające się z lampki na przód i tył. Każda oferowana lampka rowerowa Kryptonite różni się od siebie swoim przeznaczeniem.

 

W asortymencie marki Kryptonite znajdują się lampki drogowe charakteryzujące się bardzo dużą mocą. Ten rodzaj oświetlenia poza akcentowaniem naszej widoczności na drodze zapewnia również wydajne oświetlenie drogi przed nami. Będąc w posiadaniu takiej lampki, możemy czuć się bezpiecznie na wszystkich drogach publicznych, zarówno w mieście, jak i poza nim. Pomijając lampki drogowe, Kryptonite wytwarza również lampki pozycyjne, które w znacznym stopniu zwiększają naszą widoczność na drodze. Ten typ lampek jest szczególnie polecany dla osób ceniących sobie minimalizm, czyli przede wszystkim kolarzy miejskich i szosowych.

 

Większość z oferowanych przez Kryptonite urządzeń posiada bardzo duże skupienie wiązki świetlnej, która najlepiej się sprawdza podczas jazdy na ulicach i na szosie. Decydując się na zakup wymarzonej lampki rowerowej z oferty Kryptonite, możemy wybierać spośród wielu modeli, dopasowując ją do charakteru i stylu naszej jazdy. W naszym sklepie możesz znaleźć lampki rowerowe Kryptonite o różnej mocy i wielkości. Warto wspomnieć, że dostępne są warianty zasilane zwykłymi bateriami alkalicznymi, a także modele wyposażone w akumulator, które mogą być ładowane za pomocą kabla USB.

 


zamknij [x]