Kryptonite

(159)
Cena
Ocena klientów

Kryptonite - zabezpieczenia wysokiej jakości

Marka Kryptonite zabezpieczenia rowerowe traktuje jako filar swojej działalności do dzisiaj. Producent działa w branży rowerowej od ponad 40 lat i przez ten cały okres był wielokrotnie nagradzany za swoje dokonania. Kryptonite poza dużym rozgłosem był wielokrotnie nagradzany i otrzymał nagrodę Emmy za najbardziej kreatywny spot reklamowy, jaki powstał w tamtym okresie. Kryptonite to bez wątpienia jedna z kultowych marek znanych z niezawodnych zapięć rowerowych. Każde zapięcie Kryptonite posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa. Marka od ponad 40 lat tworzy praktycznie niemożliwe do sforsowania zapięcia rowerowe U-Lock, dlatego może się pochwalić bardzo dużym doświadczeniem w tym zakresie. 

 

Na dzień dzisiejszy w swojej bogatej ofercie Kryptonite posiada liczne modele blokad i zapięć o różnym stopniu odporności, wadze własnej oraz zróżnicowanej cenie. Dzięki temu można z łatwością dobrać odpowiednie zabezpieczenie roweru Kryptonite, które będzie go odpowiednio zabezpieczało w miejscu jego przechowywania. Wszystkie zapięcia rowerowe Kryptonite są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych oraz rozmiarowych. Innowacyjność produktów Kryptonite, ich szeroka asortyment, gruntowna znajomość trendów w branży rowerowej oraz pełne zaangażowanie całego zespołu produktowego w tworzeniu zapięć rowerowych pozwala uznać firmę Kryptonite za światowego lidera w produkcji zabezpieczeń rowerowych.

 

Oprócz najpopularniejszego u-locka marka Kryptonite produkuje także inne rodzaje zabezpieczeń rowerowych. Należy do nich zaliczyć także zapięcia łańcuchowe, linki, zapięcia składane oraz różnego rodzaju blokady zakładane na koła. Każde z oferowanych rozwiązań zapewnia wiele licznych zalet, które tylko czekają na to, abyś je odkrył. Poza u-lockami kolejnym polecanym produktem ze znakiem Kryptonite jest zapięcie składane. Ten rodzaj zabezpieczenia charakteryzuje się dużą kompaktowością i łatwością transportu. Warto wspomnieć również o rodzajach zamków w zabezpieczeniach Kryptonite. Poza oczywistym rozwiązaniem z kluczami marka Kryptonite oferuje również modele zabezpieczeń, które są wyposażone w zamki na szyfr. Dzięki niemu nigdy nie zgubimy swoich kluczy od zapięcia rowerowego.

Kryptonite - oświetlenie rowerowe bez granic

Czy wiedziałeś, że marka posiada w swojej ofercie także oznaczone swoim logiem Kryptonite oświetlenie rowerowe? Poza produkcją zaawansowanych technologicznie zapięciami rowerowymi marka zajmuje się również produkcją i sprzedażą bardzo wydajnego oświetlenia rowerowego dla każdego typu roweru. Amerykański producent poza zapewnieniem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa swoich klientów postanowił także zwiększyć ich widoczność na drogach, rozbudowując swój bogaty asortyment o lampki rowerowe Kryptonite. W ofercie znajdziesz zarówno lampki przednie, jak i tylne. Poza tymi oczywistymi rodzajami możemy także zaopatrzyć się w funkcjonalne zestawy lampek składające się z lampki na przód i tył. Każda oferowana lampka rowerowa Kryptonite różni się od siebie swoim przeznaczeniem.

 

W asortymencie marki Kryptonite znajdują się lampki drogowe charakteryzujące się bardzo dużą mocą. Ten rodzaj oświetlenia poza akcentowaniem naszej widoczności na drodze zapewnia również wydajne oświetlenie drogi przed nami. Będąc w posiadaniu takiej lampki, możemy czuć się bezpiecznie na wszystkich drogach publicznych, zarówno w mieście, jak i poza nim. Pomijając lampki drogowe, Kryptonite wytwarza również lampki pozycyjne, które w znacznym stopniu zwiększają naszą widoczność na drodze. Ten typ lampek jest szczególnie polecany dla osób ceniących sobie minimalizm, czyli przede wszystkim kolarzy miejskich i szosowych.

 

Większość z oferowanych przez Kryptonite urządzeń posiada bardzo duże skupienie wiązki świetlnej, która najlepiej się sprawdza podczas jazdy na ulicach i na szosie. Decydując się na zakup wymarzonej lampki rowerowej z oferty Kryptonite, możemy wybierać spośród wielu modeli, dopasowując ją do charakteru i stylu naszej jazdy. W naszym sklepie możesz znaleźć lampki rowerowe Kryptonite o różnej mocy i wielkości. Warto wspomnieć, że dostępne są warianty zasilane zwykłymi bateriami alkalicznymi, a także modele wyposażone w akumulator, które mogą być ładowane za pomocą kabla USB.

 


zamknij [x]