Mleczko uszczelniające Continental RevoSealant

30.82 zł51.37 zł/100ml
35.90 zł
-14%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 30.82 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni przed obniżką.

info
Kod:
CO0140089
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Uszczelniacz do opon Continental RevoSealant


Środek uszczelniający RevoSealant bez zawartości amonu i protein uszczelnia niezawodnie przebicia oraz małe nacięcia bez chemicznego uszkodzenia opony lub dętki. RevoSealant o uniwersalnym działaniu stosuje się nie tylko do naprawy, ale także zapobiegawczo i skutecznie w celu ochrony przed uszkodzeniami dętek i opon bezdętkowych. Ponadto RevoSealant może być stosowany także jako środek uszczelniający w ulubionych w kolarstwie górskim systemach Tubeless Ready przy użyciu odpowiednich opon.


Specyfikacja

  • Producent: Continental
  • Model: RevoSealant
  • Pojemność: 60 ml


CONTINENTAL


Cechy

  • Substancja wypełniacza, wolna od amoniaku, powoduje, że jest on niezawodną ochroną przed przebiciami i uszczypnięciami, nie działając korodująco na opony i dętki. Uniwersalny RevoSealant jest nie tylko przydatny w naprawach, ale może służyć jako środek zapobiegawczy w dętkach, szytkach i oponach bezdętkowych.
  • RevoSealant może być stosowany w odpowiednich modelach opon w systemie Tubeless Ready. RevoSealant, działa optymalnie w oponach Continental i może byc stosowany w temperaturach do –20 °C. Proszę zapoznać się dokładnie z instrukcją serwisową.

Klienci kupili również

zamknij [x]