Bielizna termoaktywna

Filtry
Marka
Brubeck
Viking
Cena
Płeć
damskie
dziecięce
męskie
unisex
Rozmiar
116-128cm
L
M
S
XL
XS
XXL
Materiał
elastan
merino
poliamid(nylon)
poliester
polipropylen
wełna
Aktywność
bieganie
fitness
sporty zimowe
trekking

Bielizna termoaktywna damska i męska

Poczucie komfortu i higieny to immanentna cecha którą daje nam bielizna termoaktywna. Jest sucho, nie ma otarć, nie ma przewiania. W takiej pozytywnej aurze nawet nagłe zmiany temperatury (słońce - cień, okres wiosenny i jesienny) nie są nam straszne. Jeśli bieliznę połączymy z innymi częściami stroju o termoaktywnych charakterystykach, zapewniamy sobie odpowiedni, wysoki komfort termiczny w każdych warunkach.

 

Oczywiście bielizna termoaktywna damska będzie różnić się od męskiej. Doskonałe, kompletne stroje produkuje na przykład renomowany Viking lub Brubeck - to komplety (top i getry) idealnie dopasowane do kobiecej sylwetki. Dzięki temu przylegają do ciała na maksymalnie dużej powierzchni i mogą spełniać swoją rolę. Również bokserki damskie będą miały inny krój. Z kolei bielizna termoaktywna męska podkreśla kształt sylwetki, dopasowuje się do szerszych ramion i węższych bioder tak, aby na całej długości zapewnić doskonałą pracę termiczną. Bokserki można stosować pod klasyczny strój turystyczny lub sportowy.

Bielizna termoaktywna dla dzieci

Ochrona dzieci przed zgubnymi konsekwencjami zmiennej temperatury to podczas aktywności na świeżym powietrzu - ale także turystyki - kluczowe zagadnienie. Jeśli ubierzemy dziecko ciepło, to zacznie się pocić, a wtedy podmuch powietrza po plecach może odpowiadać za kłopoty w postaci uciążliwego przeziębienia. Bielizna termoaktywna dla dzieci pozwala zmniejszyć ilość warstw ubrań, zapobiega poceniu się i jednocześnie wspaniale chroni przed zmianami temperatury.

 

Zaletą jest to, że w żaden sposób nie blokuje ruchu, więc dzieci mogą czuć się w pełni swobodnie i naturalnie, będąc kompleksowo chronione. Bieszczady jesienią? Może narty, rower wczesną wiosną? Dobry strój pozwoli cieszyć się tym w pełni. Odpowiednia bielizna termiczna - damska, męska czy dla dzieci - jest gwarantem naszego zdrowia i spokoju.

Wpływ bielizny termoaktywnej na organizm

Ciało w naturalny sposób radzi sobie z nadmiarem ciepła jak i z jego niedoborem. W obu przypadkach bielizna termiczna - męska, czy damska - pozwala prowadzić ten proces o wiele bardziej komfortowo i bez przykrych konsekwencji. Termoaktywne właściwości współczesnych tkanin pozwalają strojom aktywnie reagować na zmiany temperatury otoczenia tak, by ciepło ciała nie stało się problemem. Zwłaszcza w okresie przejściowym jest to niezwykle przydatny ekwipunek.

 

Rowertour wprowadzał odzież termoaktywną na rynek, dziś także jesteśmy jednym z najlepszych miejsc by ją kupić, starając się utrzymać wysoki poziom gamy produktów. Oferujemy bogatą wiedzę, doskonały zespół zaangażowanych ludzi, sami także uprawiamy sport i inne aktywności - stosujemy więc to, co dajemy Wam jako naszym klientom. Bielizna termoaktywna może znacząco zmienić komfort uprawiania sportu na świeżym powietrzu. Chcemy, by było to Waszym udziałem i robimy jak najwięcej, by tak się właśnie działo. Zapraszamy do naszej oferty - zajrzyjcie, przekonajcie się, zaufajcie nam, a potem cieszcie się aktywnością. Jesteśmy tu dla Was.

 


zamknij [x]