Brubeck

Brubeck w krótkim czasie stał się liderem w produkcji odzieży termoaktywnej w Polsce. Siedziba firmy znajduje się w Zduńskiej Woli. Mieście, w którym tradycja tkactwa jest głęboko zakorzeniona. Wszystkie produkty są w 100% polskie, a każdy element można szybko poprawić, nawet w trakcie produkcji. To nietypowe w czasach gdy większość producentów decyduje się na produkcję swojej odzieży w krajach na Dalekim Wschodzie. Brubeck pod tym kątem przewyższa konkurencję, a krajowa produkcja i szczegółowa kontrola na wszystkich etapach projektowania i produkcji jest ogromnym atutem. Rozwinięta sieć dystrybucji i skuteczny marketing sprawiają, że na produkty marki Brubeck możemy się natknąć niemal w każdym większym sklepie sportowym oraz na stronach i fanpage’ach popularnych blogerów. Od pewnego czasu firma prowadzi skuteczną ekspansję na rynki zagraniczne, a produkty z logiem Brubeck możemy znaleźć w coraz większej ilości sklepów zagranicznych. Wśród ambasadorów marki znajdziemy Artura Miśkiewicz, Olgę Kosek, Piotra Pustelnika, czy Polski Związek Alpinizmu.

zobacz więcej »

Ocena na Opineo

4,8 / 5

Opinie

Laur Opineo

Darmowa dostawa od 499 zł

Darmowa dostawa
Dostępność
Tylko dostępne
Cena
Ocena klientów

Marka Brubeck jest topowym producentem odzieży termoaktywnej i sportowej na polskim rynku. Szeroka oferta trafia to sportowców wielu dyscyplin: od biegów, joggingu, fitness, po kolarstwo i sporty zimowe. Zastosowane materiały to naturalne tkaniny, które dają gwarancję zachowania niezmiennego komfortu cieplnego w każdej sytuacji, przepuszczalności powietrza oraz odprowadzania wilgoci. Aktywność fizyczna jest stylem życia klientów Brubeck, którzy cenią zdrowie oraz komfort podczas uprawiania swojej ukochanej dyscypliny. Płaskie szwy, bezuciskowe ściągacze, dwuwarstwowa budowa dzianiny, antyalergiczność - to priorytetowe cechy każdego wyrobu Brubeck. Gama produktów podzielona jest na dwie linie: Active line oraz Komfort. Pierwsza budowana jest z myślą o oddanych pasjonatach sportu i ich szczególnych potrzebach. Druga to odpowiedz na potrzeby klientów chcących podkreślić na co dzień swój aktywny image, ceniących wygodę, oraz komfort. Active wool to nowość w ofercie Brubeck, dedykowana na najcięższe warunki pogodowe jako pierwsza bariera przed zimnem. Brubeck to dwukrotny zdobywca laurów konsumenckiego lidera jakości. Jest to najlepszy dowód profesjonalności marki, oraz obsługi klienta na najwyższym poziomie. Brubeck najszybciej wśród konkurencji odpowiada na zapotrzebowanie rynku, wsłuchując się uważnie w wymogi klientów. W ofercie Brubeck oprócz bielizny termicznej znajdziemy także odzież kolarską i codzienną (casualową).

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]