Przymiary do łańcuchów

Filtry
Marka
Bike Hand
Connex
Lezyne
Park Tool
ProX
Rohloff
SRAM
Topeak
Unior
XLC
Cena

Czy przymiar do łańcucha jest mi potrzebny?

Przymiar do łańcucha rowerowego stanowi kluczowe narzędzie w arsenale entuzjasty dwóch kółek. Umożliwia nieustanne obserwowanie kondycji poszczególnych ogniw. Dzięki tej kontroli, pojmiesz precyzyjnie chwilę, kiedy zastąpienie łańcucha stanie się nieuniknione, aby zapewnić sobie płynność i bezusterkową eksploatację. Aczkolwiek, pamiętaj, iż wybór owej części winien być przemyślany, a nie podyktowany przypadkową decyzją czy chwilową inspiracją.

 

Nasi klienci najchętniej wybierają przymiar zużycia łańcucha Bike Hand YC-503. Ten model składa się z dwóch wskaźników - 0,75 oraz 1,0. Gdy pierwszy wskaźnik penetruje łańcuch w całości, należałoby już rozważyć jego wymianę. Natomiast, kiedy drugi wskaźnik wskazuje na zużycie, działanie powinno stać się natychmiastowe. Kolejnym chętnie wybieranym i rekomendowanym modelem jest przymiar do łańcucha rowerowego marki Park Tool CC-3.2. Wskazuje on stopień zużycia łańcucha 9- i 10-rzędowego przy wartości 0,75. Z kolei dla wersji 11-rzędowej zalecana wymiana następuje przy wskazaniu 0,5.

Przymiar zużycia łańcucha – jak dokonać wyboru?

Przed finalizacją zakupu zapoznaj się z dostępną ofertą i dokonaj analizy różnych modeli. To pozwoli zdecydować, który przymiar do łańcucha rowerowego idealnie odpowiada Twoim oczekiwaniom. Kieruj się danymi technicznymi i ergonomią urządzenia. Wszystkie oferowane przez nas produkty gwarantują wygodę użytkowania na najwyższym standardzie.

 


zamknij [x]