Dętki rowerowe

Filtry
Marka
Accent
Continental
CST
CushCore
DT Swiss
Dynamic Bike Care
Gaadi
Heresy
Lezyne
Maxxis
Michelin
Mitas
Muc-Off
Panaracer
Peatys
Schwalbe
SKS
Trezado
Tubolight
Vittoria
WTB
XLC
Zipp
Cena

404

Drogi Kliencie!

Nie znaleźliśmy produktów spełniających wszystkie Twoje kryteria wyszukiwania. Aby znaleźć interesujący produkt:

  1. Zredukuj ilość zastosowanych filtrów.
  2. Sprawdź, czy szukasz w odpowiedniej kategorii.
  3. Spróbuj użyć innych słów w zapytaniu.
  4. Sprawdź, czy w zapytaniu nie ma "literówki".

 

Dodatkowe informacje:

  1. Dodatkowe filtry wyświetlają się po wybraniu dokładniejszej kategorii.
  2. Być może produkt, którego szukasz, nie posiada na tę chwilę przypisanego filtra.
  3. Przejrzyj listę kategorii, by znaleźć szukany produkt.
  4. Spróbuj poszukać produktu poprzez wyszukiwarkę.

 

lub zobacz:

 

 

Szukasz produktu, a nie ma go w naszym sklepie? Skontaktuj się z nami, zadzwoń lub napisz!

Jeśli to możliwe postaramy się go dla Ciebie sprowadzić!

 

Biuro obsługi klienta czynne w godzinach:

pon. - pt.: 8:00 - 18:00

sob.: 9:00 - 15:00

 

pod numerem telefonu: 52 335 00 41

oraz mail: [email protected]

 

 

Mamy nadzieję, że zarówno zamówione produkty, jak i jakość obsługi spełnią Twoje oczekiwania.

Nasz zespół dokłada najwyższych starań, by zakupy w naszym sklepie stały się czystą przyjemnością!

 


Dobór dętki do opony rowerowej

Właściwy wybór dętki nie jest tak oczywisty jakby się mogło z początku wydawać. Jej dobór powinien przede wszystkim być uzależniony od rodzaju roweru. Inna dętka do roweru będzie pasowała do „szosówek”, inna do MTB a jeszcze inna do rowerów trekkingowych czy miejskich. Osobną kategorią są również dętki do rowerków dziecięcych czy przyczepek rowerowych. Te w odróżnieniu od pozostałych różnią się nie tylko średnicą czy szerokością, ale również rodzajem oraz kształtem wentyla. Bywa, że w najmniejszych rozmiarach dętek, aby można było skutecznie napompować koło a wentyl musi być ustawiony pod kątem.

 

Szukając właściwej dla siebie dętki w pierwszej kolejności powinniśmy sugerować się wielkością koła. W naszym sklepie posiadamy wszystkie dostępne na rynku rozmiary, od małych 12” kółeczek, po dużo większe 28" i 29” koła. Znając ten parametr, następnym krokiem powinno być określenie szerokości opony do której dętka rowerowa ma pasować. Może to być konkretny wymiar tak jak to zazwyczaj jest stosowane w dętkach do rowerów szosowych, gdzie z góry narzucona jest szerokość 23-25 mm, lub zakres szerokości do którego dany model dętki będzie pasował. Dlatego przez zakupem warto zapoznać się z informacjami jakie producenci opon nanoszą na bocznych ściankach swoich produktów.

 

Ostatnią kwestią jest odpowiedni wybór wentyla. Zazwyczaj będzie to jeden z trzech standardów jakie dostępne są na rynku: wentyl Schrader (Dv/samochodowy), wentyl Dunlop (Dv) oraz wentyl Presta (Sv/Fv). Ma to o tyle istotne znaczenie, że nie każdy z tych modeli będzie pasował do naszej obręczy. Warto zatem zwrócić uwagę na ten parametr. To samo dotyczy długości samego zaworka. W obręczach o wysokim stożku musi on być odpowiednio dłuży, tak abyśmy ostatecznie byli w stanie napompować koło. Jeśli przy zakupie weźmiesz pod uwagę wyżej wymienione aspekty, zakup odpowiedniej dętki będzie tylko formalnością. Jeśli natomiast najdą Cię wątpliwości odnośnie do tego na który z modeli się zdecydować, możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Nasi konsultanci podpowiedzą ci, którą z dętek wybrać.

Dętki do roweru - dobry producent to i dobra dętka

Decydując się na wybór dętek do roweru, warto skierować uwagę na renomowane marki, takie jak Schwalbe, Continental, Mitas i Michelin. Dętki tych producentów cechują się starannym wykonaniem, co przekłada się na ich większą wytrzymałość oraz doskonałą szczelność. Dzięki temu istotnie zmniejsza się ryzyko nieprzyjemnego zdarzenia, jakim jest złapanie gumy w trakcie trasy, co z kolei przekłada się na poprawę komfortu i bezpieczeństwa podczas jazdy rowerem.

 


zamknij [x]