Łatki do dętek

Filtry
Marka
Author
Bike Hand
Lezyne
Muc-Off
Park Tool
Rema Tip Top
Schwalbe
Topeak
Zefal
Zipp
Cena

Łatki samoprzylepne do dętek

Łatki samoprzylepne do dętek to z pewnością jeden z najbardziej wygodnych i najszybszych sposobów na naprawę przebitej dętki. Od klasycznej łatki różni się tym, że ma już nałożoną warstwę kleju. Dzięki temu nie musimy tracić czasu na nakładanie kleju i czekanie aż wstępnie wyschnie. Trzeba jednak uważać, bo nie wszystkie samoprzylepne łatki do klejenia dętek są takie same. Niektóre firmy oferują łatki, w których klej jest słabej jakości. Polecane przez nas marki to między innymi Topeak, Schwalbe, Park Tool i Lezyne. Są one najczęściej pakowane po 6 lub 9 sztuk do plastikowego opakowania. Ciekawe rozwiązanie zastosowała marka Lezyne, która umieściła łatki do dętek w aluminiowym pudełku, które od dwóch stron zamykane jest łyżkami do opon.

Jaki zestaw łatek do dętek wybrać?

Łatka do dętki powinna przede wszystkim skutecznie zakleić powstałą podczas jazdy dziurę. Nie ma więc większego znaczenia czy sięgniemy po klasyczne łatki do dętek rowerowych, łatki samoprzylepne, czy jakiekolwiek inne, pod warunkiem że spełnią one swoje zadanie. Wybierając łatki do dętek, postawmy na sprawdzone modele, które od lat cieszą się dużym zaufaniem naszych klientów. Łatki do dętek Muc-Off 20312, Park Tool VP-1, czy Lezyne Smart z pewnością nas nie zawiodą.

Zestaw łatek do dętek zawsze się przyda!

Łatka do dętki to coś, co każdy rowerzysta powinien mieć przy sobie, wybierając się na rower. Niezależnie od dystansu, jaki zamierza pokonać. Nikt nie chce przecież pchać roweru nawet dwa czy trzy kilometry do domu lub najbliższego sklepu rowerowego. Tym bardziej wybierając się poza miasto lub do lasu warto zabrać ze sobą zestaw naprawczy składający się z łatek, pompki i łyżek do opon. Profilaktycznie można też wziąć ze sobą zapasową dętkę, ale nie powinna być ona zamiennikiem łatek. Po wszystkie te akcesoria zapraszamy do naszego sklepu!

 


zamknij [x]