Okulary rowerowe Uvex Sportstyle 803 Race V czarne

417.22 zł
579.90 zł
-28%
Kod:
$53/0/971/2203/UNI
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
POWIADOM MNIE
Zapytaj o produkt

Okulary Uvex Sportstyle 803 Race V


Okulary przeciwsłoneczne Sportstyle 803 Race V marki Uvex doskonale sprawdzają się podczas różnych aktywności sportowych. Charakteryzują się miękkimi noskami oraz końcówkami zauszników, które zapewniają wysoki komfort podczas użytkowania. Dzięki technologii Variomatic soczewki automatycznie reagują na każde warunki świetlne. Soczewki skutecznie chronią przed mocnym natężeniem światła słonecznego oraz przed szkodliwymi promieniami UV, UVB i UVC. Z kolei wykorzystana technologia Supravision zapewnia doskonałą ochronę przed parowaniem szyb. Ponadto szyby Sportstyle 803 Race V zostały pokryte specjalną powłoką Litemirror, która zapewnia ochronę przed promieniowaniem podczerwonym. Warto wspomnieć, że zastosowane szyby są wyjątkowo łatwe w czyszczeniu, bez względu na rodzaj zabrudzenia. Okulary Sportstyle 803 Race V posiadają także wentylację, która przeciwdziała ich zaparowaniu i chroni oczy przed wystąpieniem łzawienia i podrażnień.


  • Producent: Uvex
  • Model: Sportstyle 803 Race V
  • Rodzaj szyby: variomatic litemirror blue (S1-S3)
  • Kolor: czarnyCechy produktu:

  • Miękkie, elastyczne noski,
  • Plastyczne końcówki zauszników,
  • Wentylacja w szybach,
  • Soczewki łatwe w czyszczeniu, bez względu na rodzaj zabrudzenia.
Technologie:


Litemirror - Lustrzana powłoka soczewek zapewniająca dodatkową ochronę przed promieniowaniem podczerwonym odbijając je i utrzymując zdala od oczu.

Supravision - Powłoka zapobiegająca parowaniu nawet podczas bardzo dużych zmian temperatury. Gwarantuje jasną wizję i zapewnia większe bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Variomatic - Fotochromowa technologia, która automatycznie dopasowuje odcień szkła do aktualnych warunków atmosferycznych. Podczas słonecznej pogody przyciemnia szyby i rozjaśnia je, gdy słabnie widoczność. Szyby variomatic zapewniają regulację przenikania światła na poziomie S1 do S3.


UV Protection - Filtry absorbujące promieniowanie UV zapewniają 100% ochronę siatkówki przed szkodliwym promieniowaniem UV o długości do 400 nm. Wszystkie soczewki zapewniają pełną ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC.


Uvex to rodzinna firma, która posiada swoją siedzibę w Niemczech. Już od kilkudziesięciu lat produkuje wysokiej klasy sprzęt sportowy. Na początku firma zajmowała się wyłącznie produkcją gogli narciarskich. Wraz z biegiem czasu asortyment powiększył się o kaski narciarskie i rowerowe, okulary, czy ochraniacze. Wszelkie produkty marki wyróżniają się wysoką jakością i widać w nich ogromną dbałość o najmniejsze detale. Każdy z produktów marki Uvex przechodzi szereg wymagających testów przed oddaniem go do dyspozycji klienta.


Klienci kupili również

zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem