Pedały rowerowe Shimano SPD PD-M520 czarne + bloki

135.14 zł
204.90 zł
-34%
Najniższa cena z 30 dni: 135.14 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
EPDM520L
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Pedały Shimano SPD PD-M520 + bloki


Pedały SPD Shimano PD-M520 to zaawansowana konstrukcja, która łączy niezawodność i osiągi klasycznego pedału SPD. Doskonale sprawdzi się zarówno w użytkowaniu MTB, jak i na szosie. Pedały Shimano P- M520 są dobrze chronione przed błotem, a wpinanie butów jest w ich przypadku niezwykle proste i szybkie. Dodatkowo, istnieje także możliwość regulacji naprężenia wpięcia oraz wypięcia, co pozwoli Ci dostosować pracę pedałów do swoich potrzeb i upodobań. Wysokiej jakości materiały materiały, z których powstała cała konstrukcja oraz oś z uszczelnionymi łożyskami sprawiają, że pedały SPD Shimano PD-M520 nie wymagają częstej konserwacji, co znacznie zwiększa komfort ich użytkowania. • Producent: Shimano
 • Model: PD-M520
 • Kompatybilne także z SM SH56
 • Kolor: Czarny
 • Waga: 380 g
 • Zestaw zawiera komplet pedałów oraz bloki.


SHIMANO


Cechy produktu:

 • Kompaktowa konstrukcja korpusu z otwartym wiązaniem dla łatwego wpinania
 • Lepsza ochrona przed błotem i brudem niż jakiegokolwiek innego pedału w swojej klasie
 • Regulowane naprężenie wpięcia i wypinania
 • Chromolibdenowy trzpień i kompaktowa oś z uszczelnionymi łożyskami, niewymagająca częstej konserwacji.
 • W komplecie bloki SM SH51 i komplet śrub do ich zamocowania


Na rowerze i poza nim

Shimano opracowało konstrukcję SPD, aby spełnić wymagania rowerzystów najróżniejszych stylów MTB. Eliminując noski oraz integrując pedał z zelówką w jeden zunifikowany system przenoszenia siły, Shimano zmieniło tę gałąź przemysłu, wzmacniając nie tylko przenoszenie siły na pedał, ale również kontrolę rowerzysty nad coraz ciekawszymi stylami jazdy. Dziś nie istnieje jeden styl MTB oraz jeden pedał SPD, który by do niego pasował. Rowery użytkowane są wszędzie, począwszy od szybkich wyścigów XC, skończywszy na stromych, kamienistych, mokrych i pełnych błota szlakach. Pedały Shimano SPD to coś więcej niż utrzymywanie tempa – one pchają Cię do przodu. Dziedzictwo niezawodności przekazywane jest dalej, wraz z kolejnymi ewoluującymi konstrukcjami pedałów, mającymi na celu sprostanie potrzebom indywidualnych stylów jazdy. Opracowane dla spełnienia oczekiwań rowerzysty. Dopasowane do rowerzysty. Znajdź swój wariant.


Technologie:Komfort Chodzenia

SPD jest systemem, który działa bez względu czy jesteś na rowerze, czy poza nim. Pedałowanie jest dużo bardziej wydajne poprzez zastosowanie szerokiej gamy butów i stylów pedałów, a chowane zaciski sprawiają, że chodzenie jest bardziej komfortowe. Z systemem SPD pedałujesz z większą wydajnością, stabilnością i komfortem.


Konstrukcja odporna na błoto

Dzięki otwartej konstrukcji wiązań, pedały szybciej czyszczą się z błota, zapewniając tym samym efektywną i płynną pracę nawet w trudnych warunkach.   


Pedały doskonale sprawdzą się przy uprawianiu XC. Są zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić jak najlepsze wykorzystanie siły pedałowania, dzięki czemu osiagniesz jeszcze więcej niż zwykle.

Klienci kupili również

zamknij [x]