Kijki Nordic Walking Viking Forrester

149.33 zł
229.90 zł
-35%
Najniższa cena z 30 dni: 149.33 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
650/22/7456/19/115
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Kijki Viking Forrester do Nordic Walking'u świetnie sprawdzają się zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów w tej dziedzinie sportu.


Kijki zostały wykonane z karbonu, dzięki któremu wyróżniają się wysoką wytrzymałością przy zachowaniu niezwykle lekkiej konstrukcji. Karbonowy trzon oraz odporny na ścieranie widiowy grot zapewniają kijkom długą żywotność, nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji. Użyte materiały pozwalają na to, że kijki Viking Forrester będą służyć przez wiele sezonów. Kijki posiadają także mocowane do rękojeści wygodne rękawiczki z systemem, który umożliwia niezwykle łatwe, szybkie przypinanie ich oraz odpinanie. W dodatku rączka została wykonana przy użyciu miękkiej pianki EVA, która zapewnia pewny, wygodny chwyt oraz dobre ułożenie w dłoni.


W zestawie znajdują się również osłonki grotu i talerzyki.


Zastosowane technologie


Carbon TechnologyKarbon - Produkt wykonany z wykorzystaniem karbonu, inaczej poliwęglanu, któremu zawdzięcza nie tylko wyjątkową lekkość, ale również wysoką wytrzymałość i odporność na powstawanie odkształceń.
Extra StrongWytrzymałość - Produkt gwarantujący lepszą stabilność i wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Doskonale sprawdza się u postawnych osób wyróżniających się dużą siłą.
Ultra LightLekkość - Produkt cechujący się niską wagą i zachowujący zarazem wysoki poziom wytrzymałości oraz funkcjonalności.
Clip OnClip On System - Produkt z zastosowaniem systemu Clip-On, który umożliwia swobodne odpinanie piankowej rękawicy od kijka, bez potrzeby zdejmowania jej z dłoni.
Specyfikacja

MarkaVIKING
Kolorgranatowy
Materiał trzonkakarbon
Materiał uchwytuPP / pianka EVA
Materiał grotuwidiowy
Liczba sekcji1
Średnica16 / 14 mm
Długość115 cm
Waga produktu150 g (sztuka) / (przy długości 115 cm)
zamknij [x]