Talerzyki śniegowe Viking 6006 niebieskie

15.82 zł
19.90 zł
-21%
Najniższa cena z 30 dni: 15.82 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
666/19/6006/15/UNI
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
POWIADOM MNIE
Zapytaj o produkt

Talerzyki śniegowe Viking 6006


Viking 6006 
to talerzyki śniegowe pozwalające przystosować kijki trekkingowe do wypraw w ośnieżone górskie tereny. Dzięki dużej średnicy talerzyków kijki nie zapadają się w śniegu podczas wbijania. Talerzyki pasują do wszystkich modeli kijków produkowanych przez markę Viking, poza kijkami z niezdejmowalnymi talerzami rotacyjnymi.


  • Producent: Viking
  • Model: 6006
  • Materiał: PU
  • Średnica: 10 cm
  • Waga: 15 g
  • Kolor: Niebiesko-czarnyTechnologia:

KOMPATYBILNE Z WSZYSTKIMI KIJAMI VIKING – Akcesoria kompatybilne ze wszystkimi kijkami, które należą do oferty marki Viking, poza kijkami z talerzami rotacyjnymi.


Viking to polska marka specjalizująca się w tworzeniu wysokiej jakości odzieży zimowej, takiej jak rękawice, czapki, bandany, outdoor, bielizna termoaktywna. Produkty powstają w oparciu o najnowsze technologie a także pierwszorzędnej jakości materiały. Poza ofertą zimową producent oferuje również kolekcję letnią w skład której wchodzą ultralekkie czapki, rękawice „running”, produkty outdoor, kije trekkingowe oraz bielizna termoaktywna. Dzięki bardzo szerokiej ofercie, marka Viking dedykuje swoje produkty wszystkim grupom klientów, poczynając od turystyki i rekreacji, kończąc na profesjonalnym, sportowym zastosowaniu.

Klienci kupili również

zamknij [x]