Kijki nordic walking

(9)
Marka
Viking
Regulacja
nie
tak
Materiał
aluminium
carbon
Długość
105cm
110cm
115cm
120cm
125cm
135cm
Cena
Ocena klientów

Jak wybrać dobre kijki do Nordic Walking?

Przy wyborze kijków do nordic walking warto wziąć pod uwagę kilka istotnych cech, które odróżniają je od kijków trekkingowych. Profesjonalne kije do nordic walking mają spłaszczoną rękojeść delikatnie wygiętą ku górze, wykonaną z gumy lub korka, oraz zakończone rękawiczką zamiast paska. W przypadku kijków trekkingowych rękojeść jest grubsza i wyprofilowana, a kijki kończą się rączką zamiast rękawiczką.

 

Kijki do nordic walkingu powinny mieć także dobrze wykonane grotki z ostrych, wytrzymałych materiałów, takich jak włókno węglowe. Powinny zapewniać dobrą przyczepność i minimalizować drgania. Ważne jest również, aby dobrać odpowiedni rozmiar rękawiczki, która dobrze przylega do dłoni. Kije do chodzenia zwykle mają stałą długość, jednak można spotkać również modele regulowane, co może być przydatne w przypadku korzystania z kijków przez różne osoby.

Kije do Nordic Walking tylko w Rowertour.com!

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z nordic walking, polecam zajrzeć do naszego sklepu. Oferujemy szeroki wybór produktów, które pomogą Ci rozpocząć marsze po parkowych alejkach, leśnych ścieżkach lub asfaltowych chodnikach. W naszym sklepie znajdziesz wygodne, oddychające i wodoodporne buty, ciepłą bluzę, sportowe skarpetki, ochraniacze na buty oraz różnego rodzaju czapki, rękawiczki i kurtki. Dzięki temu skompletujesz odpowiedni strój dla siebie i swojej rodziny, zarówno na lato, jak i zimniejsze dni. Oprócz odzieży oferujemy również kijki nordic walking oraz akcesoria, takie jak pokrowce na kije, wymienne końcówki i stopki. Nasza oferta obejmuje kijki teleskopowe i o stałej długości, dedykowane zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych miłośników nordic walking. Pamiętaj, że kijki są niezbędnym elementem Twojego ekwipunku, dlatego warto poświęcić czas na zapoznanie się z ofertą i wybrać odpowiedni model, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

 


zamknij [x]