Buty MTB Sidi Drako 2 SRS Carbon granatowo-czarne

1349.14 zł
1548.90 zł
-13%
Najniższa cena z 30 dni: 1349.14 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
620-83-52_SIDI_2023
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Buty rowerowe MTB Drako 2 SRS Carbon Sidi


Sidi to pionier w dziedzinie obuwia. Marka Sidi w swojej kategorii wyznacza nowe standardy w produkowaniu najwyższej jakości profesjonalnych butów. Sidi to firma rozpoznawalna na całym świecie, o bardzo silnej pozycji również w Polsce. Po raz kolejny producent Sidi udostępnia efekty wieloletnich doświadczeń, oferując nową kolekcję obuwia i akcesoriów do butów. Produkty marki Sidi są dosłownym majstersztykiem z najwyższej półki jakościowej oraz technologicznej. Nowa wersja kolorystyczna Drako 2 SRS Carbon to ciekawe odświeżenie dobrze znanego modelu butów Sidi.


  • Producent: Sidi
  • Model: MTB Drako 2 SRS Carbon
  • Przeznaczenie: MTB
  • Zapinanie: Tecno 3 System, Soft Instep 4
  • Wierzch: mikrofibra Techpro, Sidi Heel Cup, Adjustable Heel Retention Device, Rubber Toe
  • Podeszwa: MTB SRS Carbon Ground
  • Kolor: granatowo-czarny
  • Rozmiar: 46Kluczowe technologie i funkcje butów Sidi


Podeszwa MTB SRS Carbon-Ground


Podeszwa MTB SRS Carbon-Ground przenosi standard jazdy MTB na wyższy poziom. Jest to możliwe, dzięki obniżeniu wagi pary butów o prawie 100 gram w stosunku do modelu MTB Dragon Carbon SRS, bez utraty sztywności i wytrzymałości.  Wymienne elementy bieżnika znajdujące się w okolicy śródstopia i pięty montowane są bezpośrednio do podeszwy wykonanej z kompozytu węglowego. Nowością jest wymienna wkładka montowana bezpośrednio pod blokiem, która chroni podeszwę przed uszkodzeniem od pedałów. Niektórzy producenci (np. LOOK czy Crankbrothers) zalecą stosowanie dodatkowej podkładki w celu wydłużenia żywotności podeszwy lub zmniejszenia ryzyka jej pękania.  Podobnie jak w przypadku niższych modeli istnieje możliwość przykręcenia specjalnych kołków zwiększających przyczepność w trudnym, stromym, czy błotnistym terenie. Kołki sprzedawane są jako osobny element. Elementy bieżnika dostępne są w ofercie części zamiennych.

System Tecno 3 - pozwala na idealne dopasowanie buta na całej długości stopy przy pomocy jednego, prostego mechanizmu.  Sprawdzony i wymienny system zapadkowy został wykonany z całkowicie nowego materiału zapobiegającego zacinaniu podczas przeprowadzania mikrometrycznych poprawek. System jest wymienny i dostępny w ofercie części zamiennych.


Adjustable Heel Retention Device - System, dzięki któremu możliwe jest regulowanie objętości tylnej części buta, tuż nad piętą. System usztywnia tylną cześć buta i umożliwia lepsze dopasowanie buta w tej strefie. Dzięki możliwości regulacji objętości w okolicy pięty but nie ma możliwości przesuwania się podczas agresywnych sprintów, czy trudnych siłowych podjazdów. System jest regulowany za pomocą dwóch niezależnych wkrętów. By zacieśnić go wokół pięty należy przykręcić wkręty w stronę znaku +, analogicznie by zwiększyć jego rozstaw, w  stronę znaku -. System jest wymienny i  dostępny ofercie części zamiennych.


Sidi Heel Cup - Wzmocniona pięta sprawia, że stopa przytrzymywana jest w optymalnym położeniu. Pięta nie podlega deformacji nawet po długim czasie użytkowania.


Rubber Toe - Przednia część czuba buta wykonana z odpornej na uderzenia kamieni gumy.


MTB SRS Carbon Ground Sole - Podeszwa MTB SRS Carbon-Ground przenosi standard jazdy MTB na wyższy poziom. Jest to możliwe, dzięki obniżeniu wagi pary butów o prawie 100 gram w stosunku do modelu MTB Dragon Carbon SRS, bez utraty sztywności i wytrzymałości.

Klienci kupili również

zamknij [x]