Buty MTB Sidi Tiger 2 SRS Carbon czarne

1349.14 zł
1849.90 zł
-27%
Najniższa cena z 30 dni: 1349.14 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
620-87-46_SIDI_2023
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Buty MTB Sidi Tiger 2 


Sidi to pionier w dziedzinie obuwia. Marka Sidi w swojej kategorii wyznacza nowe standardy w produkowaniu najwyższej jakości profesjonalnych butów. Sidi to firma rozpoznawalna na całym świecie, o bardzo silnej pozycji również w Polsce. Po raz kolejny producent Sidi udostępnia efekty wieloletnich doświadczeń, oferując nową kolekcję obuwia i akcesoriów do butów. Produkty marki Sidi są dosłownym majstersztykiem z najwyższej półki jakościowej oraz technologicznej.


  • Producent: Sidi
  • Model: TIGER 2
  • Przeznaczenie: MTB
  • Zapinanie: TECNO-3 PUSH FLEX
  • Podeszwa: MTB SRS CARBON-GROUND
  • Kolor: Czarny
  • Rozmiar: 43


Kluczowe technologie i funkcje butów Sidi:


TECNO-3 PUSH FLEX: 
Tecno-3 Push Flex  całkowicie eliminuje strefę nacisku na podbiciu i znacznie poprawia uczucie zamknięcia.  Wyposażony w mniejszą powierzchnię podparcia na języku buta, z centralnym systemem zginania, udaje się dopasować do różnych potrzeb i konformacji różnych rowerzystów, bez tworzenia obszarów nadciśnienia. Gwarantuje mikrometryczną regulację, prędkość zamykania / zwalniania naciągu i jest wymienny.


REFLEX ADJUSTABLE HEEL
RETENTION DEVICE:

Regulowane urządzenie HEEL RETENTION wzmacnia górną część kubka pięty i poprawia dopasowanie przez zamknięcie z tyłu buta bezpiecznie wokół pięty jeźdźca. Urządzenie utrzymujące piętę napina górną część miseczki pięty, aby pięta nie wysuwała się podczas stromych podjazdów lub sprintów. Każdą stronę pięty można regulować niezależnie, aby zapewnić idealne dopasowanie. Aby uzyskać niestandardową regulację, przekręć śrubę w kierunku znaku +, aby dokręcić urządzenie przytrzymujące piętę, oraz w kierunku znaku -, aby go otworzyć. Lekki, łatwy w użyciu i wymienny. · Dla dodatkowego bezpieczeństwa podczas pedałowania, nowe regulowane urządzenie piętowe jest wyposażone we wkładki odblaskowe zapewniające lepszą widoczność w ciemności.


SIDI INTEGRATED HEEL CUP:
Całkowicie  nowy projekt  i lekki, wzmocniony,  aby uniknąć deformacji po długotrwałych wysiłkach i naciskach.  Ma anatomiczny kształt,  stabilizuje i wspiera stopę podczas pedałowania . W  odblaskowe wstawki  na pięcie  zapewniają większe bezpieczeństwo  dla sportowców na drodze, przyczyniając się do sygnalizowania obecności rowerzystów w warunkach słabej widoczności.

RUBBER TOE:
Górna część palca jest gumowana, aby wytrzymać uderzenia kamieni lub gruzu podczas jazdy na rowerze i odbijać je. Wykonany jest z antypoślizgowej gumy.


MTB SRS CARBON-GROUND
SOLE:

MTB CARBON SRS GROUND-SOLE podnosi standard wydajności rower górski, zostawieniu około 100 gramów pary w porównaniu do poprzedniego podeszwą Carbon SRS Smok bez utraty mocy czy trwałość. Podeszwa MTB SRS CARBON-GROUND składa się z wymiennych bloków bieżnika w palcach i pięcie przymocowanych do średniomodułowej podeszwy z włókna węglowego oraz innowacyjnej wymiennej płytki MTB, zaprojektowanej, aby zapobiegać uszkodzeniom podeszwy w wyniku kontaktu z pedałem 


MTB SRS CARBON-GROUND
SOLE:

Większość pedałów MTB typu Dual-Retention Bar (takich jak Crankbrothers i LOOK) zaleca stosowanie płyty wzmacniającej między blokiem a butem, aby zapobiec pękaniu lub wgniataniu podeszwy. Płytę MTB można wymienić w przypadku uszkodzenia przez system pedałów, więc dodanie ciężaru płyty wzmacniającej z rynku części zamiennych jest opcjonalne. Bieżniki Ground SRS i MTB Plate można łatwo zdemontować i wymienić. Podeszwa MTB SRS CARBON-GROUND jest kompatybilna z kolcami.


Klienci kupili również

zamknij [x]