Ergon – chwyty, kierownice, siodełka

Firma Ergon zyskała swoja popularność między innymi dzięki specyficznemu wyglądowi gripów, przeznaczonych do zapewnienia rowerzyście najwyższego komfortu.

Pojawiające się często bóle nadgarstków, przedramion i dłoni najczęściej spowodowane są nieprawidłowym kątem nachylenia nadgarstka, bądź zbyt mocnym naciskiem na niewielki obszar dłoni.
Dlatego też chwyty Ergon zaprojektowano z myślą o anatomicznym kształcie ludzkiej dłoni, dzięki czemu zapewniają one o wiele większą powierzchnię podparcia od tradycyjnych gripów. Przy tradycyjnych rozwiązaniach dłoń oparta jest na kierownicy na zaledwie 60% powierzchni, natomiast prezentowane akcesoria zwiększają tę powierzchnię do niemal 100%! Dzięki temu ryzyko wystąpienia porażenia nerwu łokciowego lub zespołu cieni nadgarstka zostaje ograniczone do minimum.


Nowoczesne chwyty dostępne w naszej ofercie poprawiają położenie ręki na kierownicy, jednocześnie pozwalając zmniejszyć kąt nachylenia nadgarstka. Akcesoria te mogą być ustawione i zablokowane w dowolnej, optymalnej dla nas pozycji. Specjalna blokada zabezpiecza przyrząd przed obracaniem się na kierownicy.
Producent:
wybierz
Cena:
wybierz
od
do
Podkategorie
Produkty
  549.90 zł
  549.90 zł
  99.90 zł
  99.90 zł
  99.90 zł
  129.90 zł
  159.90 zł
  159.90 zł
zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]