Kaski narciarskie

Filtry
Marka
Uvex
Cena
Kolor
biały
czarny
fioletowy
niebieski
pomarańczowy
różowy
zielony
Płeć
damskie
dziecięce
męskie
unisex
Rozmiar
1
3
5
7
Obwód głowy
46 cm
47 cm
48 cm
49 cm
50 cm
51 cm
52 cm
53 cm
54 cm
55 cm
56 cm
57 cm
58 cm
59 cm
60 cm
61 cm
62 cm
Materiał
tworzywo

Kaski narciarskie na ciepłe głowy i zimne zjazdy

Kiedy zjeżdżamy, pęd powietrza potrafi obniżyć jego odczuwalną temperaturę tak bardzo, że to, co było miłym zerfirkiem staje się lodowatą błyskawicą wnikającą boleśnie pod kurtki, szaliki czy spodnie. Dlatego fachowy strój jest tak istotny. Dobry kask narciarski łączy bezpieczeństwo i komfort. Zazwyczaj łączy zaawansowaną ochronę i doskonałą izolację termiczną a w swojej konstrukcji potrafi przewyższać konstrukcje motocyklowe. Szeroki zakres regulacji, ciepłe wyściółki, doskonała forma i estetyka - nawet dzieci docenią taki koloryt. Kask narciarski dla dzieci to już całkowity obowiązek - cieszy więc, że producenci dbają o ten segment na równi z dużymi, "dorosłymi" modelami.

 

Kask narciarski posiada zewnętrzną skorupkę z wysokowytrzymałego tworzywa, którą w procesie prasowania pod dużym ciśnieniem zespala się z pianką wewnętrzną amortyzującą ewentualne wstrząsy i rozkładającą je na dużą powierzchnię. Wnętrze kasku to delikatna wyściółka wzmocniona w okolicach uszu i często w pełni je zakrywająca. Niektóre modele mają formę, która w całości zakrywa głowę - przydaje się to często podczas bardziej ekstremalnych zjazdów czy szybkich ewolucji. Wybór zależy od nas - zwłaszcza że w granicach 250 zł możemy kupić bardzo dobry, markowy kask na narty który posłuży przez więcej niż jeden sezon. Nie ma więc usprawiedliwienia dla nieposiadania kasku - a jego funkcjonalność i komfort mogą nas tylko pozytywnie zaskoczyć.

Kask narciarski damski i męski

Zróżnicowanie modeli dla określonej płci to przede wszystkim szacunek dla fizjonomicznych różnic i utrzymywania maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. Kask narciarski męski występuje zazwyczaj w nieco większych wymiarach niż damski, a jego kolorystyka jest nieco bardziej stonowana. W obu przypadkach mamy do czynienia z uwzględnieniem naszych potrzeb - na bardziej ekstremalne warunki przyda się kask narciarski z szybką: produkują je wszyscy uznani producenci ekwipunku. Te także występują w wersjach dla Pań i Panów. Szybka zapewnia izolację od pędzącego powietrza przede wszystkim dla oczu - a to zapewnia większe bezpieczeństwo i swobodę ruchu. Zimne powietrze nie przenika do twarzy, więc ze stoku zgoni Was albo noc, albo zmęczenie: i o to chodzi!

 

Czy to będzie noc, czy dzień - jesteśmy dla Was, by dostarczać Wam kaski narciarskie, a także kaski snowboardowe jakich potrzebujecie. Zapewniając bezpieczeństwo Waszym głowom dbamy o nasze dobre relacje, Wasz komfort i zadowolenie, a tym samym - o Was jako o aktywnych ludzi pełnych pozytywnej energii. Dlatego też nieustannie dbamy o naszą ofertę: chcemy by była markowa, przemyślana i szeroka tak w kwestiach czysto fizycznych jak i finansowych. Dzięki naszej wielkości możemy też dbać o rozsądne ceny i walczyć o najlepsze modele na rynku. Wejdź, przekonaj się, a potem - bądź aktywny tak jak chcesz i możesz.

 


zamknij [x]