Kask narciarski Uvex Heyya confetti jasnoniebieski

199.93 zł
279.90 zł
-29%
Najniższa cena z 30 dni: 199.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
56/6/252/50/01
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Kask narciarski dziecięcy Uvex Heyya


Uvex Heyya to kask przeznaczony dla najmłodszych narciarzy. Model ten został wykonany w innowacyjnej technologii Inmould, dzięki której konstrukcja kasku jest niezwykle lekka, ale jednocześnie bardzo stabilna. Zastosowany system IAS umożliwia regulację szerokości kasku, a system FAS pozwala dopasować długość mocujących go pasków. Z kolei blokujący zamek Monomatic zapobiega przypadkowemu odpięciu kasku lub przekręceniu go podczas upadku. Kask posiada system wentylacji, który zapewnia odpowiedni przepływ powietrza wewnątrz kasku.

  • Producent: Uvex
  • Model: Heyya
  • Przeznaczenie: dziecięce
  • Rozmiar: 46-50 cm (obwód głowy)
  • Waga: 350g
  • Kolor: niebieskiCechy produktu:

  • Zapięcie do gogli,
  • Wygodne wnętrze.Technologie:


Inmould - Pianka EPS (wysokiej jakości polistyren) wstrzykiwana jest do odpornej na wstrząsy, polikarbonowej skorupy. W efekcie powstaje lekka, ale zarazem bardzo stabilna konstrukcja.


System IAS - System umożliwiający regulację szerokości kasku.


System FAS - Sytem umożliwiający dopasowanie długości pasków do własnych potrzeb. Dzięki temu kask leży stabilnie na głowie i uniemożliwia ześlizgnięcie się go, nawet podczas gwałtownego uderzenia.

Monomatic - Zamek blokujący pozwala na wielostopniową regulację za pomocą jednej ręki. Chroni kask przed przypadkowym odpięciem, czy obróceniem w razie upadku. System dodatkowo jest otoczony przyjemną w dotyku wyściółką, która nie uciska podbródka.


System wentylacji - Zintegrowane kanały wentylacyjne zapewniają przepływ świeżego powietrza wewnątrz kasku.

Uvex to rodzinna firma, która posiada swoją siedzibę w Niemczech. Już od kilkudziesięciu lat produkuje wysokiej klasy sprzęt sportowy. Na początku firma zajmowała się wyłącznie produkcją gogli narciarskich. Wraz z biegiem czasu asortyment powiększył się o kaski narciarskie i rowerowe, okulary, czy ochraniacze. Wszelkie produkty marki wyróżniają się wysoką jakością i widać w nich ogromną dbałość o najmniejsze detale. Każdy z produktów marki Uvex przechodzi szereg wymagających testów przed oddaniem go do dyspozycji klienta.


zamknij [x]